Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit mondjak holnap, hogy...

Mit mondjak holnap, hogy elengedjenek a suliból? Hogy csináljam, hogy hihető legyen?

Figyelt kérdés

Holnap 6 órám lenne a suliba,de a 4. óra után el kéne jönnöm,viszont anyának ezt nem kéne tudnia.

Mit mondjak,hogy elengedjenek?


Az a baj,hogy ha azt mondom,hogy rosszul vagyok,akkor az ofő felhívja anyát,hogy mi legyen és anyut ki kéne hagyni a dologból.


Légyszi segítsetek!

14L


2012. febr. 22. 21:13
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
miért kéne eljönnöd?
2012. febr. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
62%
Talán nem kéne lógni.
2012. febr. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
90%

fogadni merek, hogy te a ma reggeli lógós csaj vagy... ugye igazam van?

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__egyeb-..

2012. febr. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
84%
Mondd,hogy megjött és hazakell menned,mert átáztál. Márha nem gáz ilyet mondanod az osztályfőnöknek. Amúgy miért kell elmenned?
2012. febr. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

21:19

Mert az egyik osztálytársam(történetesen pont az a srác,akibe 2 éve bele vagyok esve,de ő eddig észre sem vett...) eltörte 1 hete a kezét és mondta,hogy holnap talán elmehetnék hozzájuk egy kicsit,,mert egyedül van egész nap és már elunja az életét.

De az első 4 órán dogát írunk,azokon ott kell lennem,az utolsó kettő viszont dög unalom,ezért onnan eljönnék.

A srác végre észrevett,nem mondatom neki,hogy "bocsi,de nem jó",őt nem szokták lekoptatni...

Szóval ezért nem tudhatja meg anya.


2. és 3. válaszoló,köszönöm a roppant hasznos válaszotokat ;)


Amúgy nem,tévedsz 3.,nem én vagyok az,úgyhogy inkább ne fogadj.Most fogok életemben először lógni,kétlem,hogy ez akkora vétek lenne.

2012. febr. 22. 21:32
 6/27 anonim ***** válasza:
69%

Pedig pont akkora. És tudod, a hazug embert előbb utolérik, mint a sánta kutyát. Menj tanítás után.

Ha egy srác elvárja, hogy lógj miatta, az illető nem éri meg a kockázatot.

2012. febr. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
87%
Ne csináljatok már úgy, mintha soha nem lettetek volna kamaszok!!! :) Szerintem ne hagyd ki anyukádat, én anno megtettem, lebuktam. Ő meg csak azért tett szemrehányást, mert nem bíztam benne, hogy megértene, ugyanis nagyon hasonló volt a szitu. Mondd el neki, kb. az én korosztályom lehet, ergo jó fej :DD
2012. febr. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ennek nem lesz jó vége, hosszútávon biztos nem. Szerintem ha őszintén elmondod a szüleidnek, hogy ez van, szeretnéd meglátogatni, suli után biztos elengednek. Ha nem, akkor sokkal komplikáltabb és súlyosabb a helyzet, ami még súlyosabb lehet az ilyen árulással. Őszintén segítő szándékkal mondom.
2012. febr. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Én mondom, NE lógj!! Én egyszer ellógtam az utolsó tesit, anya azóta is emlegeti, és tökre szégyellem magam... Miért nem lehet 2 órát várni?? Még nagyon meg fogod szívni ha meglépsz az órákról. Miért nem lehet órák után menni a fiúhoz? 15/L
2012. febr. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
NE LÓGJ!!! Ha egy srác ezt elvárja, akkor szóba se kell állni vele, nem érdemli meg. Ha egy hete otthon van, akkor még két órával többet ki fog bírni. Ha nem, akkor inkább ne menj, mert akkor csak arra kellesz neki, hogy addig is szórakoztassa valaki, amíg a többiek - akiket nem tudott rávenni a lógásra - ki nem jönnek a suliból.
2012. febr. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!