Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek normális, ha...

Szerintetek normális, ha ilyen zenéket hallgatok? Miért problémáznak ezen az osztálytársaim?

Figyelt kérdés

Nos, köztudott, hogy a legtöbb korombeli Justin Bieber, One Direction (nem tom h így kell-e írni) és MM fanok. Én meg már 3 éve a Breaking Benjamint űzöm. Tőlük ez a kedvenc számom: http://www.youtube.com/watch?v=7qrRzNidzIc&ob=av2n Ezen kívül nagyon szeretem a Three days Grace-t. tőlük ez a kedvencem: http://www.youtube.com/watch?v=LCZinX209rA

Ezeken kívül még Skillet (kedvencem tőlük: http://www.youtube.com/watch?v=i6PFAnOYZ-M) alvin és a mókusok (kedvenc: http://www.youtube.com/watch?v=hDGHCQgDkxs) és Evanescense (kedvenc: http://www.youtube.com/watch?v=CdhqVtpR2ts&ob=av2e) mániás vagyok. Általában youtubeon keresek zenéket, így akadtam rá erre a zenére is: http://www.youtube.com/watch?v=YtE-rNLgyl8


(amiket felsoroltam nem csak azokat hallgatom, hanem az előadók többi zenéjét is, csak most a kedvenceimet soroltam fel)


nah, most hogy felsoroltam, hogy milyen zenéket szeretek (punk rock, gothic rock és altern rock) annyit szeretnék megkérdezni, hogy ez normális-e és hogy az osztálytársaim miért piszkálnak ezzel, és akadnak ki azon, hogy nem hallgatok LMFAO-t és ilyeneket.

Ha akarjátok, akkor ajánlhattok ilyesmi zenéket, mert nekem kb az egész napom zenehallgatásból áll^^

12/L


2012. márc. 17. 11:16
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Normális azt hallgatsz amit akarsz. Én ABBA-t hallgatok máőr mióta. Nincs ezzel semmi baj. 13/L
2012. márc. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Köszi^^ Engem csak annyi zavar, hogy piszkálnak vele és le goth-oznak, pedig nem is öltözködöm úgy :SS Ha meg nem goth vagyok akkor rockerista állatnak hívnak.
2012. márc. 17. 11:23
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Mert az osztálytársaid divatmajmok stílus, egyéniség nélkül.


Én is hallgatok Evanescence, Xandria, Sirenia, Enya, The Scorrs, Roxette, Falco, Simon and Garfunkel,... szal tök hangulatfüggő. Néha teljesen elvontat, máskor dühöngőset, de a maiak jó részét (SP, Fluor, Justin B.) nem, mert tucatzene, ugyanarra a kaptafára, ráadásul az előadók többsége énekelni sem tud.

2012. márc. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
A beszólásaikra meg ne figyelj oda, te még szépeket kapsz. Engem általánosban állandóan lemutánsoztak, meg "anyád falnak nyomott szülés után?", szopós szájú voltam... hidd el, ezekhez képest, amit rád mondanak, semmiség.
2012. márc. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Tudom, vannak rosszabb beszólások is, de nekem nagyon rosszul esik, és én meg is mondtam nekik, hogy amit ők hallgatnak az mindig ugyanarról szól (szerelem, szex) Ami ma menő zene és én is hallgatom (néha-néha) azok a David Guetta számok. Néha amikor olyan kedvem van, akkor meg rám jön a techo és a tecktonik, de ezeket nem majmolásból hallgatom, hanem azért, mert youtuben megtetszett.
2012. márc. 17. 11:33
 6/26 anonim ***** válasza:

De ha vannak barátaid,akkor próbálj csak egy kicsit ne figyelni azokra,akik pletyóznak rólad.:D Általában akik beszólogatnak,azoknak nagyon unalmas az életük,vagy ha megfigyeled,akkor tele van problémákkal és kiskorukban nem nagyon nevelték meg őket a szüleik.Tudom,hogy könnyű mondani,hogy ne foglalkozz velük,de most közölnöm kell,hogy én is ilyesmi helyzetben vagyok,csak engem nem ezért szekálnak meg nem ezért szólogatnak be.Sokkal durvább dolgokért szóltak már le,volt,hogy általános iskolában 2 fiú osztálytársam is vert meg-igaz,hogy nem komolyan és nem azért,amilyen vagyok,hanem csak úgy-.-'.. az egyik fiút sokszor verték a szülei és így vezette le a feszültséget ez a srác..a mai napig utálom és sosem tudom elfelejteni,hogy sokszor megütött.A másik fiúnak a szülei meg elváltak.És most középiskolában az osztályomba nem nagyon tudtam beilleszkedni,mert mindig elcs*szt*m valamit..de ez hosszú történet.De persze vannak emberek,akikre tudok támaszkodni,ők a barátaim.És most már egyre kevésbé érdekel,amit más beszól..reagálni sem reagálok rá,de nem engedném már úgy elnyomni magam..szóval ha valaki megakarna ütni,úgy pofántörölném,hogy csak na:D hidd el,addig,ameddig csak szóval bántanak,addig nem érdemes velük törődni..de amikor már elfajul a tettlegességig,akkor már keményen közbe kell lépni:)


Bocsi a hosszú regényért..segíteni akartam:D ha akarsz,írhatsz privátot.

16/L-IGEN,lány vagyok és igen,fiúk vertek..

2012. márc. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Engem egyszer majdnem megvert az egyik volt osztálytársam, de a barátnőm megakadályozta. Persze az a gyerek elég fogyi és már ki is rúgták a suliból. És szerencsére tényleg vannak barátnőim, de őket is kezdik szekálni amiatt, mert velem haverkodnak. tavaly volt a tetőpont, amikor folyamatosan szinte az egész osztály engem szekált (2 lány állt mellettem), de miután eljöttek hozzánk osztálykirándulásra és látták, hogy nem igazán néz ki úgy a kert és a ház, mint egy csöves goth családé már egyre kevesebbet piszkáltak. Azt hittem, hogy végre abbahagyják, de most meg már megint elkezdték. Ilyenkor úgy viselkedek, ha beszólnak nekem, hogy mosolygok és visszaszólok. Nah ilyenkor általában elmennek.
2012. márc. 17. 11:46
 8/26 anonim ***** válasza:

Ne is törődj velük, te vagy a normális :) Engem is piszkálnak, mert ázsiai (japán, koreai, kínai) zenét hallgatok. Nem kell velük foglalkozni. Tudom, hogy nem könnyű, de egy idő után belejössz majd, és észre sem fogod venni :)


16/L

2012. márc. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell foglalkozni velük. A zenei ízlés az pont egy ilyen dolog, amihez senkinek semmi köze. (főleg addig, amíg nem hangosan hallgatod...) Neked van jó ízlésed, ez a One Direction egy nagy sz@r, hallatszik, hogy szerkesztve van a hangjuk... Hogy Justin Bieberről ne is beszéljünk... :/

Amúgy nagyon tetszenek a zenéid, most úgyis pont jól jön, mert egy kicsit meguntam, amiket eddig hallgattam, új zenekarokat gyűjtök. :))

2012. márc. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

hallgasd

nincs ezekkel baj

különben is az tetszik neked, ami tetszik senkinek semmi köze hozzá


nem kell a nyüszítő kiskölykot hallgatni és együtt bégetni a nyájjal


egyébként meg aki JB-t szereti az meg azt hallgassa

izlések is pofonok

kinek mi tetszik

2012. márc. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!