Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek bunkóság lenne...

Szerintetek bunkóság lenne neki telefont adnom szülinapjára? Ti hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

Szóval,van a legjobb barátnőm és nincs mobilja.


Tudom,hogy nagyon tetszik neki az Xperia Mini pro és közeledik a szülinapja.

Arra gondoltam,hogy megveszem neki,mert már megőrülök attól,hogy sosem tudom felhívni vagy nem tudok sms-ezni vele.

Esténként elég sokat beszélek telefonon a barátnőimmel és annyira idegesít,hogy vele nem tudok...

Meg soha nem tudom felhívni,hogyha megbeszélünk valamit és mégsem tudok elmenni,stb.



Szerintetek nem sértődne meg azon,hogy megvenném neki a telefont?

Ti hogy reagálnátok,ha ilyen ajándékot kapnátok a legjobb barátnőtöktől?



14/L


2012. márc. 25. 16:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
*facepalm*
2012. márc. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Az egy dolog, hogy ő hogyan reagálna. Az meg egy másik dolog, hogy a szülei engednék-e, hogy megtartsa. Simán lehet, hogy visszaadatnák vele vagy eladnák. Nyilván oka van annak, hogy még nincs mobilja. Vagy azért nincsen, mert a szülők nem engedhetik meg maguknak vagy azért, mert nem akarják, hogy a gyereknek mobilja legyen. Ha az előbbi, akkor valószínűleg eladnák vagy visszaadatnák a kislánnyal büszkeségből. Ha az utóbbi, akkor meg szimplán elvennék tőle. Bárhogy is legyen, feltölteni biztosan nem fogják neki. Bárhogy is legyen, a lányt valószínűleg porig aláznád, de mindenesetre kellemetlen helyzetbe hoznád vele. Válassz olyan értékben neki valamit, amilyen értékben te szoktál kapni tőle.
2012. márc. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én rosszul érezném magam. Nem kis pénzbe kerül egy telefon és valószínűleg ha lenne rá pénze megvenné és ha odaadod akkor én arra gondolnék,hogy én ezt nem fogom tudni meghálálni eléggé.

De te tudod,hogy nálatok milyen szokások vannak. Szerintem ez nagyon nagy ajándék,bár nagyon kedves dolog lenne tőled.

2012. márc. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
38%
örülnék.
2012. márc. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem örülne :) Ez nagyon édes dolog tőled, ha megteheted, akkor miért ne okoznál örömet a legjobb barátnődnek? :)
2012. márc. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%
Én örülnék neki de nagyon:). Aranyos tőled hogy meg szeretnéd venni neki:)
2012. márc. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát lehet, hogy kicsit kellemetlenül fogja magát érezni, bár biztos örülni fog. :) Aranyos dolog tőled.

Amúgy a szüleid megengedik, hogy megvedd neki?

2012. márc. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
64%
én nagyon örülnék.és nem venném zokon se mert az ilyen nem sértés.
2012. márc. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
34%

Örülnék,aztán megkérdezném,hogy és honnan szetted rá a pénzt és utána visszaadnám azon nyomba és ha nem vennéd vissza,akkor leraknám a földre ..nem dobnám,hanem lassan,nyugodtan leraknámXDDD

16/L

2012. márc. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

én örülnék

nem tudom hogy megsértődne-e, te ismered


(egyébként ez azt is elárulja rólad hogy van pénzed, de nem vagy irigy - ami a mai világban tényleg érték, de ezt már eddig is tudta rólad, és most már mi is)

2012. márc. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!