Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csinálhatnék a tavaszi...

Mit csinálhatnék a tavaszi szünetben?

Figyelt kérdés

Csak egy olyan barátnőm van akivel elmegyek ide-oda, gondolom vele is töltök majd 1 vagy 2 napot, de azon kívül?

Mássla nem tudok találkozni. Szeretek egyedül bejárkálni a városba, sétálni, turkálózni de nincs pénzem, és most anyának sincs nagyon ilyenekre...

Itthon olvasok egy kicsit gépezek de nem tudom ezeket egész nap, ezért mondjuk megnézek egy filmet..ezt lehet csinálni 1 napig de nagyon unalmas hosszútávon..

Eddig depis voltam, most megint teli vagyok önbizalommal, de nem tudok mit csinálni...

14L


2012. márc. 31. 13:20
 1/7 A kérdező kommentje:
Régebben rajzoltam, meg alkottam mindenfélét amik jók is lettek de már nincs hozzájuk kedvem. Hirdetéseimre (babysitter) eddig senki sem jelentkezett.
2012. márc. 31. 13:21
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tornázz, táncolj otthon (válassz egy videóklippet és tanuld meg a koreográfiát), süss-főzz valamit (anyud is odalessz érte), pakold át a szekrényt, hogy rend legyen, keress otthon értelmes elfoglaltságot. Nem muszáj folyton az utcákat róni ahhoz, hogy jól érezd magad.
2012. márc. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A süti sütés tényleg jó. Ha gondolod, linkelek egy nagyon egyszerű brownie receptet, amit nem lehet elrontani és isteni finom.

Az alkotáson belül annyi minden van! Én pl. egy éve unatkoztam és megtanultam horgolni, most nagyon jópofa kis játékokat csinálok.

Gyakorolj idegen nyelveket. A Sharedtalk nevű weboldalon külföldiekkel tudsz chatelni, elég szórakoztató. Vagy az is jó, ha az adott nyelven nézel filmeket, sőt, ha angolul tanulsz, akkor tudok egy nagyon vicces rádióműsort is ajánlani, a címe Cabin Pressure.

2012. márc. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

ezek az interneten való dolgok csak ideig-óráig mennek (kabaré, filmek)

írásban vágom az angolt, beszédben kéne gyakorolnom, az ilyen chatelős oldalakon (már próbáltam) meg olyan szintű beszélgetések vannak hogy "how old are you" az ilyet meg minek+csak a gép előtt döglök

most is rá akarom venni magam a tornára mert fogyni akarok de a tánchoz hangulat is kell...régen imádtam táncolni..most már nincs kedvem..ahhj

2012. márc. 31. 17:17
 5/7 anonim válasza:

Nem lesz olyan hosszú ez a tavaszi szünet szerintem, hogy legyen időd unatkozni.

Még most hét elején menj el könyvtárba, válassz újságokat, könyveket, filmeket.

A sütést én is támogatom!:)

Tegyél egy nagy sétát a környéketeken, közben fülhallgatóval zenét is hallgathatsz.

Pakolássz a szobádban, rendezgess.

Barátnődet megkérhetnéd, hogy aludjon nálatok!:)

Én rajzolni szoktam még, képregényeket(csak úgy magam szórakoztatására).

Esetleg próbálj ismerkedni új emberekkel!:)

16l

2012. ápr. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ötletem nincs de leírom a napi rendem hátha segít.

csütörtök: ló, kutya

péntek: szertorna, futás, ló, kutya

szombat: táncos ruhát csináltatunk (kalocsait *-*)

vasárnap: de. ló du. Bálra készülődök *.*

hétfő: alszok, tanulok, lovazok, kutyázok, futok, tornázok. :D

14/l

2012. ápr. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szia. én is ezen gondolkoztam ma. tornázz rubint réka dvd-re. fogysz tőle, jó elfoglaltság, és ingyen van.

ha van kedved írj nekem privit14L

2012. ápr. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!