Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, mit szólnátok ha...

Szülők, mit szólnátok ha gyereketek egyszer csak fürdés előtt behívna a fürdőszobába h mutatni akar valamit, és a vízzel tele kádban bukfenceket csinálna előre-hátra?

Figyelt kérdés
Gondolom vicces kérdés. csak érdekelne.

2012. ápr. 15. 23:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora gyerek?


Ha a 2 évesem csinálná akkor az biztos szívinfarktust kapnék, ha a 4 évesem akkor kiröhögném, de megkérném, hogy többet ne csinálja a fürdőkádban! Szőnyegen lehet gyakorolni, a kádban fürödni kell!!!


Jó a kérdés! Elképzeltem!

2012. ápr. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
ezt azért megnézném, hogy vki kádban tud bukfencezni
2012. ápr. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem kitalált dolog, van ilyen :) de nem tudok róla h szülőt ilyenbe beavatták. hát olyan 8-14 éves kor közöttire gondoltam, aki kb. tudja mit csinál és még eléggé játékos is.
2012. ápr. 15. 23:56
 4/10 anonim ***** válasza:
7%
Ez téged izgat?...
2012. ápr. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
"Kisfiam/kislányom fürödj inkább és a szőnyegen csinálhatod tőlem.." :)
2012. ápr. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én megpróbáltam nem bukfencezni, csak simán átfordulni :D Majdnem sikerült :D egy híján húsz éves vagyok :D
2012. ápr. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

megkérném, h vegyen fel fürdőruhát/úszónadrágot és folytassa, felvenném videóra és eldicsekednék mindenkinek h na mi van, a ti gyereketek ilyet nem tud!

kihívnám a testnevelés tanárt, nézze meg, az ötöse tornából garantált lenne.

2012. ápr. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Irigylem a nagy kádat! :) De komolyan, szerintem aranyos.
2012. ápr. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

tegnap 10:57

jót nevettem rajtad. : D : )

Egyébként nem tudom hogy csinálja,de tud valamit.:D

2012. ápr. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

én kb. 15 éves korom óta játszogatok ilyesmiket kádban de szüleimnek sose mondtam, amúgy is nagyon féltettek mindentől. ha pl. 15-20 éves közöttiről megtudnák a szülei h ilyen "szokásai" vannak, mit szólnának a szülők? vagy ebben a korban azt csinál mindenki, amit akar? annyira nem hatott volna meg, ha eltiltanak tőle, csak érdekelne mit válthat ez ki szülőből.

Nem életbevágóan fontos kérdés ez, csak tényleg érdekelne.

2012. ápr. 19. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!