Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 18 éves lányom hétköznap is...

18 éves lányom hétköznap is szeretne a barátjánál aludni néha. És hétvégén is néha. Szerintetek megengedjem?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 18. 19:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem igen, végül is elég idős már, és biztosabb jobb kapcsolatod is lesz vele, ha kezded úgy kezelni, mint egy felnőttet, minthogy tiltasz neki dolgokat, akkor úgy fogja érzeni, hogy ő már felnőtt, de te gyerekként kezeled. Szerintem ha barátnőként kezded mostantól kezelni, megbeszélsz vele dolgokat, és engedékenyebb vagy, akkor örömmel fog menni hozzád és elmondani neked mindent, nekem is ilyen kapcsolatom van anyukámmal, és nagyon jó:)
2012. ápr. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%
Hogy ha a fiú kellőképpen betartja a szabályokat és rendes akkor igen!
2012. ápr. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
75%
ha betöltötte a 18. életévét és cselekvőképes, akkor nem is tilthatod meg, az csak jó dolog, ha nem kijelenti, hogy ott alszik, hanem megkérdez Téged, hogy mit szólnál hozzá.
2012. ápr. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
91%

Megengedném! Emlékszem annó 18 voltam, mikor először ott alattam a fiúnál. Előtte is aludtam ott, csak leléptem a koliból, beteget jelentettem, igazolásom volt orvostól:) miután lebuktam, ( anyuék arra jártak, meglátogattak, én meg sehol ) inkább beszabályozták mikor mehetek:)

Most már nekem is gyerekem van, normális felnőtt lett belőlem:) de nem az lett a férjem aki miatt lógtam a suliból:)))

Emlékszem Hugom szerelmes lett 14 évesen, és sírt mikor el kellett jönni, vége lett a nyaralásnak, és anyuák egy nappal meghosszabbították, hogy még Hugom a fiúval tölthessen egy napot!

2012. ápr. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
75%
18 éves. Még jó hogy engedd meg neki.
2012. ápr. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez sok mindentől függ, gondolom még középiskolás a lány, ha tudom, hogy nem megy a dolog a tanulás és esetleg egyéb kötelezettségek/programok rovására, néha hétköznap is elmehetne természetesen.
2012. ápr. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
76%
A lányod felnőtt ember...
2012. ápr. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
64%

ha még tanul én a hétköznapi ott alvást nem engedném, csak a hétvégit.

Persze ha a barátja szülei beleegyeznek.

2012. ápr. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
57%

Ha még tanul(középiskolás) én a hétköznapi ott alvást nem engedném, csak a hétvégit.

Persze ha a barátja szülei beleegyeznek.

2012. ápr. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
84%
Nekem is az a véleményem, hogy a hétvégét ott tölti, ahol akarja, de amíg nincs érettségije, erősen koncentrálnia kell a jövőjére is. Szerintem ő is beleegyezne ebbe a kompromisszumba, hisz már csak néhány hónap és vége az érettségi időszaknak. Nyártól ott alszik, ahol akar. Próbáld megbeszélni ezt vele. Nehogy az utolsó pár hónapban csússzon szét valami!
2012. ápr. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!