Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Barátnőm pasija nagyon gazdag...

Barátnőm pasija nagyon gazdag és folyton azzal büszkélkedik a barátnőm hogy milyen drága ékszert kapott, hol voltak kirándulni heti 5alkalommal vacsorázni viszi mit tegyek? úgy érzem hogy lenéz engem mert nem éllünk úgy mind mi

Figyelt kérdés

nekem is van barátom. Igaz mi még nem élünk együtt és nem is tervezünk hatalmas palotát építeni mind a barátnőmék. Gyakran alszok a barátomnál.


Volt olyan eset hogy meséltem a barátnőmnek hogy hétvégén mennyit játszottunk a barátom kis hugával meg elvittük délután csavarogni. Este meg barátokkal voltunk bulizni. Barátnőm meg minnyárt rávágta hogy neki mennyibe került az ékszer amit kapott és milyen különleges étteremben volta.


Nemvagyok rá féltékeny csak nagyon unom már és úgy érzem lenéz engem meg mikor elkezdik dicsekedni hogy mennyit keresett a barátja az adott hónapban


2012. ápr. 24. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha vagytok annyira jóba,akkor mond ezt el neki megérti.De ha nem vagytok annyira "nagy"barátnők akkor ne foglalkozz vele.Ez az én véleményem.
2012. ápr. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha emiatt lenéz, akkor nem igazi barátnő. Amúgy mióta vannak együtt? Ha te szereted a párodat és jól érzed magad vele, akkor örülj a saját boldogságodnak és ne irigyeld a másik lányt, lehet hogy ő nem is igazán boldog a párjával csak az anyagiak vannak meg. Nekem is van olyan barátnőm akinek nagyon gazdag párja van és irtó drága ajándékokat kap, de én valahogy nem irigylem tőle mert én meg mást kapok a páromtól, olyan dolgokat amiket pénzben nem lehet kifejezni de én érzem hogy ezek sokat érnek, és én jól érzem magam így.
2012. ápr. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
A barátnőd most nagyon élvezi a helyzetet, ez egyértelmű abból, amit leírtál. Csak ezekben a kapcsolatokban mindig a gazdag csávó irányít. Láthatatlanba ugye nem tudom, hogy néz ki a barátnőd ,de mivel a párja gazdag biztos, hogy minden ujjára találna olyan nőt ,vagy jobbat. Lát majd egy olyan csajt, akinek kerekebb a segge vagy jobb a csöcse, vagy csak egyszerűen ráun a barátnődre és gyorsan megválik tőle. Biztos, hogy az „ára” annak, hogy maga mellet tartsa ezt a faszit, és az nem biztos, hogy az olyan kellemes.
2012. ápr. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
hány évesek vagytok? csak ha ők együtt élnek,ti meg együtt alszotok,nem értem miért szórja a pénzt a barátnőd barátja,de egy kicsit olyan mintha csak a pénzért lenne vele,mivel barátnők vagytok beszéljétek meg,mond el neki hogy rosszul esik,ha meg nem érdekli akkor nem is a barátnőd
2012. ápr. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!