Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tudtok jó játékokat, programok...

Tudtok jó játékokat, programokat a 13. szülinapomra?

Figyelt kérdés
Kb. 5-7 lány lenne a bulin. Panelban lakunk szóval nincs olyan nagy helyünk és kertünk sincs.

2012. ápr. 29. 20:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
activity, közös süti sütés, ha a konyha lehetővé teszi
2012. ápr. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
üvegezés,töltsetek teszteket a neon.hu-n, filmezés,smink,haj és ruhapróbálgatás,táncolás,pletyizés:)
2012. ápr. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Háhh. ;) Fogjatok késeket. Menyjetek el egy szántóföldre. Kaszaboljátok szét más termését. És ha látjátok a tulajt akkor fussatok. Hazaérve az amit ezek leírtak. Utánna fogjátok a bicikliket és menyjetek a csövesekhez és szologassatok be nekik ha kijönnek tekerjetek el.


Ha izgalmasat akarsz akkor ez. De ha szart akkor az. ;)

2012. ápr. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem hívj srácokat is :D úgy az igazi egy buli:D üvegezzetek ,smároljatok , baromkodjatok össze vissza :D nem hiszem hogy a kamaszok a program listára buknának ;)
2012. máj. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Rendes válaszokat nem lehet írni? Persze majs 13 évesen smárolunk és nem fogok fiúkat hívni mert már hely sem lenne nekik.
2012. máj. 1. 19:15
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a karaoket tudnám javasolni ha nem is tudsz számokat letölteni de az biztos a youtube-on találtok.Szeleteljél fel külömbözö ételeket és azokat csukott szemmel ismerjétek fel/nem könnyű/.Sminkeljetek, divatbemutató.
2012. máj. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%

Hát amiket itt leírtatok....Már nemazért.. Pont enyi idős lettem egy-két hete.. Ilyen programok a 10 éves bulimon voltak.xD

Menjetek a szabadba..Üvegezzetek.Hívjatok el fiúkat, baromkodjatok.. Menjetek el valami tóhoz,vagy erdőbe. Ott mindig vín mit csinálni.:) Rendezzetek vizicsatát..stb.:D Légy találékony.:)))))))

2012. máj. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Utolsó: Jó lehet hogy te 10 évesen csináltad ezeket. Amiket írtál egyik sem jó mert nincs a közelben erdő, se tó és NEM tudok fiúkat hívni mert nincs 10 embernek hely.
2012. máj. 4. 14:34
 9/13 anonim válasza:

szerintem se tervezd túl a programokat, csak az elejére kell valami program, utána megy magától.

A sütizés nem rossz ötlet, a pletykálkodás sem, de az kialakul magától. filmnézés popival, én még ezt ajánlanám.


Fiúkat meg akkor hívj, ha akarsz, nem baj, ha nem akarod, hogy össze vissza csókolózzatok.


Boldog szülinapot, és sok sikert a bulidhoz! :-) 12/L

2012. máj. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

a buliban smárolás nem olyan fasza program, ha már itt tartunk. nem sok ilyen élményem volt szerencsére, de utólag megbántam mindet.

amúgy a székfoglalót akartam írni, amìg nem láttam a leírásban, hogy pici a helyetek. a felelsz vagy mersz jó ötletnek tűnik, fiúk nélkül is jó program. esetleg megspékelhetitek azzal, hogy "koktélokkal" játsszátok, pl kola+tej, akire mutat az üveg, az húzza le.

amin mi rengeteget röhögtünk anno, az a Ki-Kivel.. játék. ha érdekel, leírhatom a szabályát. rendezhettek divatbemutatót (mindenki elhozza a kedvenc cuccait, választotok fotóst, stylistot, stb, kifutó a nappaliban párnákból..), esetleg bekötött szemmel torta evés/etetés. hirtelen ennyi, a többihez, ami eszembe jutott, nagy hely kéne (: 16/L

2012. máj. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!