Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Ti, amikor találkozt...

Kamaszok! Ti, amikor találkoztok a barátaitokkal/haverjaitokkal, szoktátok fényképezgetni magatokat?

Figyelt kérdés

Facebookon sok olyan ismerősöm van, akik amikor találkoznak valamelyik barátjukkal, lefényképezik magukat, és felrakják az oldalra. Ez ilyen alapvető lenne? Mármint, én nekem sosem jut eszembe, amikor találkozom a barátnőmmel, hogy "na, akkor most csináljunk magunkról pár képet, aztán rakjuk fel Facebookra". Ezt néha sajnálom is, mert már régóta nem készült rólunk közös kép, (pedig minden héten találkozunk) és majd idősebb korban jó lenne nézegetni a régebbi képeket, de valahogy annyira sok a mondanivalónk, hogy eszembe sem jut, hogy elővegyem a telefonomat és fotózgassuk magunkat. A barátnőm sem ilyen. Miért csinálják sokan ezt? Ti is szoktátok? Mi a jó ebben, hogy minden találkozáskor lefotózzátok magatokat?

16/L


2012. júl. 18. 23:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Én majdnem mindig csinálok képeket a barátaimmal, ugyan nem mindig rakjuk fel facebook-ra, jó ha van:)

14L

2012. júl. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
100%

Én barátnőmmel szoktam néha, de ő szokta feltenni rögvest. Én ahhoz képest sosem. Na meg amikor még be is jelöl, akkor meg már amúgy is felesleges lenne még egyszer feltenni azt a képet. Én mindig elfelejtek fotózkodni, ezért sosincsen egy rendezvényről sem egy árva képem... Mindig utána jut eszembe, hogy jó lett volna azért 1-2 kép emléknek.

21/L

2012. júl. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én és a haverok de még a lány barátaim se csinálnak ilyet. Oké néha csinálnak egy-két képet de nem úgy mint jó néhányan hogy amikor megy valahova akkor csinál képet és kiteszi facebookra. Mi nem unatkozunk annyira h fotózgassuk egymást! ;)
2012. júl. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi akkor szoktunk ha épp szépek vagyunk (megyünk pl bulizni, vagy csak sétálni...szóval ha normális ruhákba vagyunk felöltözve, meg ki vagyunk sminkelve ; vagy ha épp ott alszunk egymásnál és kisminkeljük egymást, meg frizurázgatunk (mint a kisgyerekek:DD) ; vagy van mikor strandolás közben, vagy vidámparkban, stb...) (szóval pl mondjuk csak úgy suli előtt nagyon ritkán ; mondjuk suliban szoktunk úgy átlagban heti 1x legalább, de természetesen suliban is normálisan vagyunk felöltözve és kivagyunk sminkelve : ) :D

Ha csak úgy átmegyünk egymáshoz és csak elvagyunk, beszélgetünk, gépezünk, facebookozunk, filmezünk, stb akkor nem :) Bár ez attól függ melyik barátnőmmel. 3 legjobb barátnőm közül ezt csak az egyikkel szoktuk (mondjuk vele szoktam lenni legtöbbet), a másik 2 nem szeret fényképezkedni :D


15L

2012. júl. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

* utolsó vagyok.

Ja Facebook. Általában mobillal fényképezkedünk,mert ugye fényképezőgépet nem hordunk mindig magunkkal. Az én mobilom jobb képeket csinál (enyém 5, övé 3 megapixeles), szóval az enyémmel szoktunk képeket csinálni. A barátnőm ragaszkodik hozzá hogy a normálisabb képeket tegyem fel face-re, szóval igen, mi legtöbbször feltesszük a képeinket facere :) (vagyis csak én; őt bejelölöm rajta, aztán ami neki tetszik azt ő kiteszi profilképnek/borítóképnek = )

2012. júl. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
NEm szoktuk, max, ha megyünk valahova. (Tavaly voltunk a ringen, volt egy találkozó, és ott pl lőttünk pár képet.) Fb-re nem rakjuk fel.
2012. júl. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktuk, szerintem felesleges.

Esetleg akkor, ha valamilyen fesztiválra vagy lyen helyekre megyünk.

2012. júl. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
49%

NEM.

15/L

2012. júl. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Vajmi ritkán, akkor sem tükörben csücsörítve. Jó, ha tízet fel tudnék sorolni hasraütés-szerűen (hozzáteszem, köreinkben egyszerre szokás 3-4et elnyomni, aztán hónapokig nyugszik mindenki).
2012. júl. 20. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi a legjobb barátnőmmel szoktunk képeket csinálni, ha épp jól nézünk ki és van nálunk fényképező. Pár év múlva jó lesz majd visszanézni őket. :)

15/L

2012. júl. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!