Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők hány évesen engednétek...

Szülők hány évesen engednétek a gyereketeknek köldökpiercinget?

Figyelt kérdés
most 14 vagyok és nagyon tetszik,jövőre a ballagásomra szeretnék csináltatni,és érdekel,hogy kb a szülők ezt,hogy fogadnák.
2012. aug. 1. 13:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
52%

Ha rajtam múlna, akkor soha, mert közönségesnek tartom.

Van gyerekem, és ha ilyet szeretne, akkor kb. a te korodban, 15-16 évesen.

2012. aug. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
50%
15-16 évesen.
2012. aug. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
45%
Soha,mert közönséges. És veszélyes is,beakad mindenbe,meg ilyenek. 25 éves vagyok,de még most sem csináltatnám,sőt,nekem a szüleim a tetoválást meg a szemöldökpiercinget nagyon bírják,de a köldökpiercingre még szerintem most is nemet mondanának. Szerintem inkább csináltass valami más helyre piercinget,köldökben tök ódivatú és nagyon közönséges.
2012. aug. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
nem fogsz se te sem senkisem lebeszélni,ha nem egy év múlva akkor tobb,vagy amikor már 18 lleszek,de lessz szóval ne is próbálj lebeszéni csak válasszolj a kérdésre
2012. aug. 1. 13:46
 5/22 anonim ***** válasza:
88%
Megkerdeznem a gyerekemet: Mi haszna a köldökpiercingnek? Mikor ervenyesulne? Kenyelmes lehet-e? Ha hizol 10 kg-ot vagy 40-50 leszel, akkor is olyan jol fog-e allni?
2012. aug. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 krisztivan ***** válasza:
67%
Kb. a te korodban.De azért megkérdezném,hogy utána járt-e milyen"kellemes"amikor begyullad,amikor beakad a friss seb és tudja-e,hogy naponta csavargatni kell,hogy 6 hét a gyógyulása(ha nincs semmi probléma) és ha mindezeket vállalja ,akkor rajta.Neki fog fájni:-))
2012. aug. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
31%
Én is 14-15éves voltam mikor csináltattam. Nekem megengedte anyu,azt kértem szülinapomra. :) Én meg fogom engedni a lányaimnak ennyi idősen,ha akarják.
2012. aug. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
16 év körül. Én is akarok, de még anyunak nem nagyon mondtam, inkább tetkó, de azt nem engedi :) amúgy valaki írta, hogy 40-50 évesen is jól állna-e, annak üzenem hogy akkor veszi ki amiikor akarja, és beforr, mint a fülben a lyuk :)
2012. aug. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
az 5. és 6. válasszólónak: ha mindenki úgy gondolkodna mint ti senkinek sem lenne,és ha fájni fog akkor mi van? nekem fáj nem másnak,rajtam lessz,nem rajtataok.
2012. aug. 1. 15:00
 10/22 anonim ***** válasza:
80%
Igazad van. A te tested úgy cseszed el ahogy akarod. :) Én szerintem 16 évesen engedném meg a gyerekemnek mert akkor talán már elég érett ahhoz hogy jól megfontoltan hozza meg a döntését. Biztos nem örülnék neki de ha jó érvekkel meg tud győzni hogy ez neki miért kell akkor nem hátráltatnám. Kinéznék neki egy biztos helyet ahol megcsináltathatná normális körülmények között, de pénzt biztos nem adnék rá és elkísérni sem kísérném.
2012. aug. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!