Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit szólnál hozzá, ha 17 éves...

Mit szólnál hozzá, ha 17 éves lányod nem inna alkoholt, de füvet szívna kb hétvégente?

Figyelt kérdés
2012. okt. 8. 19:37
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
Dugd be neki kutya kukit és ugy vidd el börtönbe.:o
2012. okt. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 CcAaSs válasza:

homozoopedonekrofil (30/X) válaszára;

te még csak nyomi sem vagy, és ez lagalább annyira nem kérdés, mint amennyire nem a kérdésre válaszoltál! Lehet, ha leszállnál a földre hatékonyabb válaszokat adhatnál!?

Bocs az Off-ért!

2012. okt. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
egyszer fiatal az ember ki kell az ilyesmit próbálni :D A FŰ JÓ!!!! LEGALIZE!!!
2012. okt. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 Boram ***** válasza:

Tök normális véleményt írtam!

Pontosan tudom miről beszélek, mivel én is voltam fiatal, erre így le mínuszolnak?

Ez megy, ha már normális választ nem tud adni!

Kérdezem aki le lepontozott annak mi nem tetszett?

2012. okt. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim válasza:
Mondjuk az nehezen hihető hogy füvezik de nem piál.
2012. okt. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 CcAaSs válasza:

Boram válasza: 13/X & Boram kérdésére:34/X

Úgy vélem - és gondolom a (le)pontozó is - az első 5 pont nem a kérdésre vonatkozó válaszokat tartalmazza, a 6. pont két fordulatot tartalmaz, ám mindkettő indifferens a kérdező vonatkozásában, hiszen a kérdés feltevése eleve a probléma meglétét sugallja! A 7. pont korrekt javaslatot tartalmaz. A 8. pont szerinti javaslat nem lehet megoldás a problémára! Javasolom, gondold át! A 9. pontban írtak a lepontozással, kapcsolatos kérdéseddel van összhangban, és inkább a személyiséged vonatkozásában van - mindkettőnek - jelentősége!

Remélem sikerült objektíven leírnom - a nem kifejezetten a kérdező problémájával kapcsolatos - észrevételeimet!

2012. okt. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
én is füvezem (napi szinten) és nem iszok!! jó volt h nyár végén párszor berúgtam mert az alkohol és a fű keverése hosszabb flasht eredményez de akkor is tudni kell mi lehet hosszabb fogyasztás mellett káros a szervezetre és nem akarom darabokban kifosni a májam már bocsi
2012. okt. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
100%

Én 18 vagyok, és már most tudom hogy ha lesz egyszer gyerekem 100x inkább azt fogom mondani neki h inkább hétvégente szívjon el egy jointot a haverokkal egy lakásban, minthogy segg részegre igya magát.

Sok szülő azért ellenzi mert illegális.

Én úgy vagyok vele hogy a füvet elszívom, nevetek 1-2 órát, közben teljesen magamnál vagyok, tisztában vagyok azzal hol vagyok mit teszek majd teljesen kimegy belőlem, az alkohollal szemben amitől teljesen beszámíthatatlanná válok, nem tudom hol vagyok mit teszek és kivel, rosszabb esetben azt sem tudom hol ébredek.

Minden attól függ tudja-e az ember kontrollálni.

2012. okt. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 Boram ***** válasza:

off!!

szerintem az első 5 pont érvek a mennyire gáz kérdésre, illetve problémafeltárás.

8. miért rossz tanács hogy kösse le valami mással a felesleges idejét?

az jobb amit irtál hogy a szülő tartson önvizsgálatot? Szerintem ez bőven komplexebb ennél, és a önmarcangolás sem oldja meg a problémát; már ha tényleges.

9. nem esszét, elnöki beszédet írtam és remélem egy grófnőt sem bántottam meg :-)

De tényleg mennyivel jobb ha valaki hülyére issza magát mert az legális(nem mintha csak ez a két lehetőség lenne).

2012. okt. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 CcAaSs válasza:

Boram (38/X) válasza:

Mivel a feltett kérdésre adandó válaszom a kérdező feltett kérdésére is kiegészítő válasz, ezért röviden kifejtem;

az „önvizsgálat” most azért elengedhetetlen, mert annak eredményével, most már mindkét érintett személyre vonatkozó és lehetőleg eredményes megoldást szükséges/kell találni! Anno "CSAK" a kérdezőnek/szülőnek kellett volna változtatnia annak érdekében, hogy a jelen (vég)eredmény elkerülhető legyen. Hiszen akkor/anno a gyermek a neki természetes közegben/szituációban fejlődött volna, - az előrelátó(?) szülői/környezeti hatások közepette - a jelenlegi szülői aggodalmat okozó helyzet elkerülésére!

Az „önvizsgálat” célja és eredménye nem lehet az „önmarcangolás”! Az utólagos kijavítása egy nemkívánatos eredménynek csak tudatos és feltétlen hibamentes tevékenységgel lehet (ha egyáltalán lehet) eredményes.

Azt nem gondolnám, hogy jobb! A kérdező tudja majd – utólag – eldönteni, hogy melyik javaslat volt eredményes az esetében, ha mindkettőt/valamelyiket kipróbálta.

Abban azonban biztos vagyok, hogy az aggódó szülői szeretetnél több szükségeltetik, a kialakult helyzet megváltoztatásához!

2012. okt. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!