Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mennyire ciki, ha megkérem a...

Mennyire ciki, ha megkérem a barátomat, hogy vegyen nekem tipp mixet?

Figyelt kérdés
Kinéztem egy cipőt de sajnos most nem állunk úgy anyagilag, hogy meg is tudjuk venni. Nem akarom anyáékat terhelni vele ezért eszembe jutott, hogy a barátom szokott tippmixelni és nyerni is szokott vele. Nagyon gáz, ha megkérem hogy tegyen fel nekem egy szelvényt és megadom rá a pénzt? (én nem értek hozzá :D)

2012. nov. 11. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nem gáz.Kérd meg nyugodtan.
2012. nov. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Gáznak nem gáz de elmegy az a kis pénzecskéd ami van.Nem könnyű nyerni!A pénzért nagyon meg kell dolgozni.Inkább gyűjtögess!!
2012. nov. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Cikinek nem ciki, csak tényleg sokat veszíthetsz. Barátom szokott ritkán játszani 20 ezres téttel, na ilyenkor ráz a hideg. Szerencsére eddig sosem veszített, mindig csak akkor fogad, amikor 98%-ig biztos a dolgokban.
2012. nov. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
8%
istenem milyen szanalmas
2012. nov. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én kaparós sorsjegyet szoktam venni néhanapján, kb havi 1x. Szombaton nyertem vele 10.000 ft-ot, nagyon jól jött :)

De amúgy kisebb koromban apa hozott, én lekapartam, és sokszor volt 20-50.000 ft-os nyeremény is. Kb minden 2. nyer, én úgy vettem észre. Persze lehet, hogy szerencsés vagyok.. :D

2012. nov. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább gyűjtsd rá. Nekem a barátom, most bukta el éppen. Igaz h négyszáz ft-t de az is pénz. Amugy nem gáz,ha megkéred. Én is bevallom gondolkodtam rajta, de .. nem az én világom,maradok a gyűjtogető életmódnál xDD
2012. nov. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!