Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Egy 16-éves gyerek, akit...

Egy 16-éves gyerek, akit intézetbe adtak és ott nem bírja, mit tudna tenni?

Figyelt kérdés
Nehéz ezt így mind elmondani.. aki tud segíteni, vagy érdekli bővebben, az írjon egy levelet és írok egy msn-címet. Tudom, elég szánalmas hogy itt keresem a segítséget, de már semmi...semmi ötletem.. és nagyon nagy a baj.

2012. nov. 19. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
írj nekem privát üzit
2012. nov. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Nekem is irhatsz!
2012. nov. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz nyugodtan!
2012. nov. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
írj privátot.
2012. nov. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én gyermekotthonban voltan, nagyon sokakat onann intézetbe vitték. Tudok mesélni és hallgatni is. Nyugottan írhatsz. Amugy 16 éves vagyok.
2012. nov. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért van a gyerek intézetben? A magatartása miatt, vagy azért mert a szülei nem képesek neki rendes nevelést adni. (pl. alkoholisták), vagy egyéb ok miatt (pl. olyan nehéz körülmények között élnek, hogy nem tudnak neki megfelelő feltételt nyújtani).
2012. dec. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vagy nincsenek szülei (árva), és emiatt van intézetben?
2012. dec. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!