Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Jogosan haragudtak meg rám az...

Jogosan haragudtak meg rám az osztálytársaim? (felelés)

Figyelt kérdés

Ma volt felelés történelemből. Én már hetek óta készülök, hogy feleljek, de eddig mindig elmaradt valamiért... Aztán ma bejött a tanár, hogy na, akkor ma felelés. Én már jelentkezni akartam önként, amikor az egyik osztálytársam megelőzött, és mondta, hogy ő szeretne passzolni. Vagyis van 3 lehetősége mindenkinek, hogy ha nem tanult aznapra, akkor a passzal védelmet kap, és azon az órán biztosan nem felelhet. Szinte mindenki feltette a kezét, és miután a tanár ezt lejegyzetelte, én jelentkeztem, hogy szívesen felelnék. És akkor mindenki csúnyán nézett rám, meg mondták, hogy ajj már, most elpazaroltam egy lehetőséget...

Ti haragudnátok rám?


2013. febr. 11. 18:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
nem, csak irigyek voltak hogy Te nem passzoltad el.
2013. febr. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

mi mindig megbeszéltük óra előtt, ha ilyen volt..

én nem haragudnék rád, esetleg kicsit bosszantana, hogy elment egy passzom, de nem a te hibád

azokat pl megmentetted, akik nem passzoltak és nem is készültek...


Máskor esetleg szólj szünetben, hogy szeretnél felelni...

2013. febr. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez most nagyon ovis volt. Már elmúlt félév, és még van két lehetősége. Túléli.
2013. febr. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

nem te pazaroltad el a lehetőséget hanem ők

amúgy óra előtt mi megkérdezzük a többieket,hogy tanultak-e és tervezik-e,hogy felelnek így senki nem keveredik ilyen helyzetbe :)

2013. febr. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagy hülye lettel volna ha passzolsz. Nalunk is van ilyesmi toribol, de en eddig meg nem hasznaltam el, eretsegire ugxis kell es jobb tobbszor keveset tanulni, mint majd akkor 3-4 vastag kônyvet vegig... Szerintem semmi okuk haragudni rad. Remelem legalabb jo jegyet kaptal :-)
2013. febr. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi mindig beszélünk erről óra előtt és ha valaki akar felelni akkor az futótűzként terjed :D de amúgy nem haragudnék hiszen ez csak egy passz,nem a világvége :)
2013. febr. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nálunk is van, hogy kérdezgetik az embert, ki akar felelni, és akkor mondom is, hogy én bevállalom, hogyha megfelelően fel vagyok készülve. De utálom, hogy ilyenkor szinte elvárják tőlem, hogy húzzam ki őket a csávából, mintha ez olyan egyértelmű lenne.

Egyébként ez a felelés dolog kb. egy hete van, első alkalommal sajnos én is passzoltam, mert nem tudtam, hogy felelés lesz. A legtöbb embernek már csak 1 passza van, mert sosem tanulnak... Nem tudom, mi a jó nekik ebben... 1,5 hétig lazsálnak, aztán meg már nem lesz többé ilyen lehetőségük, amikor szükség lenne rá...

2013. febr. 11. 20:41
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki a saját sorsáért felelős. Talán , ha tanulnának, akkor megértenék. Szerintem nem arra kell haragudni, aki teszi a dolgát, hanem aki gyerekes kifogásokkal meg akarja úszni a kötelezettségeit! Nincs miért szégyenkezned!
2013. febr. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet én értem félre, de fel nem tudom fogni, miért is haragudhatnának ezért. Talán most őket is feleltethati, amiért te akarsz? Úgy értettem, nem. Ez esetben pedig nem értem, mi okuk lenne rá. Én biztos nem haragudnék.
2013. febr. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
az osztálytársaid szánalmasak és irigyek rád.
2013. febr. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!