Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek? Az osztálytársaim...

Mit tegyek? Az osztálytársaim folyton nevetnek rajtam, piszkálódnak velem.

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. Nemrég kezdődött ez, kb. 2 hónapja. Okot nem adtam arra, hogy piszkáljanak, talán azért csinálják, mert kicsit visszahúzódó vagyok.. mit tegyek?
2013. febr. 19. 09:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
van egy ilyen osztálytárnőm ....
2013. febr. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nincs oka, változtatni is nehéz, ha visszahúzódó vagy. Visszaszólnék, hogy ideje lenne felnőni, nem vagyunk az óvodában!
2013. febr. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is igy voltam mint te.Túléltem,mást nem tettem.Akkor sose voltam egy kimondott szép típus,de mostanra meg vagyok elégedve magammal,és akik akkor csúfoltak,hát most inkább dícsérnek:))
2013. febr. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
mi történt 2 hónapja ? hogy szoktál viselkedni ? kisit több infó kéne , hogy segítsünk.....
2013. febr. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem történt semmi sem, csak kb. azóta piszkálnak, előtte közönbösek voltak velem.. Ha nincs semmi mondanivalóm, nem szólalok meg. A barátaimmal az osztályból jól kijövök, a többiek, akik piszkálnak nem is ismernek..
2013. febr. 19. 10:39
 6/11 anonim ***** válasza:
szia! lehet azért piszkálnak mert ki akarják ugratni a nyulat a bokorból, és ezért nekik jó buli lenne ha te visszaszólnál, szerintem kultúráltan szólj nekik vissza, ne bunkón, mert ha nem szólsz vissza még jobban a fejedre nőnek
2013. febr. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%

Teljesen ismerős a helyzet. Én is 15 vagyok, és velem is ez volt. 6.-ban új suliba mentem, és ugye új lány, új kiközösítés préda, teljesen tönkretettek. Nekem van egy megoldás ötletem ami nekem bevált. Szerintem próbáld ki, hátha működik:

Újulj meg! Öltözz másképp, kicsit vadabban (nem ribisen!). Mikor bemész a suliba, legyél laza, szarj mindenre és mindenkire. Csinálj úgy, mintha órán a tanulás sem érdekel (persze azért figyelj és tanulj!), ha valaki beszól, mosolyogj rajta és engedd el a füled mellett. Ha valaki eléd áll, és beszólj, nézz a szemébe, mosolyogj és mondd azt neki, hogy "ezen kicsit dolgozz még" vagy "áhh.. hagyd már, nem megy ez neked!" tehát valaki lealacsonyítót. Tudom, nem könnyű, de amikor én csináltam, bevált. Ha valaki nyilvánosan akar lealázni, csinálj úgy, mintha senki nem lenne ott, ne gyere zavarba, hanem válaszolj neki valami nagyon pikánsat vissza, és nevetve hagyd ott..

De vigyázz, hogy közben ne válj olyanná, mint ők. EZ csak egy álca, egy kis megújulás, mert utána le fognak szállni rólad.

Sok sikert és kitartást!:)

2013. febr. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

én 20 vagyok, de ugyan ezen mentem keresztül ált iskolában... Semmi okot nem adtam a piszkálódásra, bár én is visszahúzódó voltam, sokszor tettlegességig is elfajult a helyzet...


Pár év alatt szépen leszálltak rólam, közömbösek lettek, de nekem az is jobb volt...

2013. febr. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is kicsit csendesebb, visszahúzódóbb vagyok és engem is piszkálnak. De már nem érdekel. Ez nekik a szegénységi bizonyítványuk, mert ebben lelik az örömük. Szóval sz.rd le, próbáld figyelmen kívül hagyni(kivéve ha eldurvul). Ez van ;)


17F

2013. febr. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A 3. válaszadó története hasonló, mint az enyém. Csak én nem bírtam, eljöttem abból a suliból, ahol aláztak. Azután kikupálódtam, jobb irányba fordult az életem és a gondolataim is.
2013. febr. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!