Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan kezeljek egy nem...

Hogyan kezeljek egy nem szimpatikus embert? (Nagyon hosszú)

Figyelt kérdés

2 éve új suliba járok. A régi suliban egyáltalán nem voltak barátaim, de az utólsó évben (mielőtt eljöttem volna a suliból) összebarátkoztam az egyik évfolyamtársammal, aki a másik osztályba járt, és beszéltük is hogy ugyanabba a suliba fogunk menni.Az új suliban senki se ismert senkit, de azután kialakultak a bandák, neki is lettek barátai.Nekem annyira ez sem jött össze, pedig próbálkoztam.(főleg az ő haverjaival beszélgettem, de néha másokkal is).Ő meg egyaltálan nem úgy viselkedik velem, mint a többiekkel.Elmondtam neki a titkaimat és ő meg azóta soha semmit nem mond el nekem és csak ritkán szól hozzám, de ha tehetném akkor én olyankor se beszélnék vele.Egyszer még meg is mondta a barátaival együtt nekem meg egy másik lánynak, hogy ők 3-an vannak és mi ne menjünk oda állandóan.Azután beszélgettünk négyszemközt és mondta hogy ő nem úgy értette meg minden...mivel egyedül voltam, próbálkoztam tovább.(a másik lány azóta bekerült)Most nyáron találtam barátokat, akkikkel sulin kívül találkozok.Mindenki azt mondta hogy megváltoztam, és így könnyebb lehet az osztállyal is.pl ma szünetben 2 barátnője is szólt hogy menjek oda hozzájuk beszélgetni, és nyitnak felém, de ő nagyon népszerű és nem tudom hogy be tudok-e kerülni a bandába és mit tegyek hogy mindig ott van és amit nekik mondok azt ő is hallja, pedig nem akarok vele beszélni se:S

14/L


2009. szept. 8. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én azt nem értem, hogy ha a másik suliban még jóban voltatok akkor most hogy hogy megromlott ez a viszony? Tett valamit amiért hirtelen nem lett szimpatikus neked? Vagy mi történt? Kicsit kusza ez a történet, nem egyértelmű számomra, hogy mért nem akarsz vele barátkozni, mikor régebben még kedvelted őt.

2009. szept. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is 14 vagyok,de alényeg:

Nekem se teljesen érhető.Én azt vettem le,hogy Te nem is akarsz vele igazán barátkozni inkább azért,mert népszerű.És én azt tippelem Ő azért távolodtt el az új suliba tőled,mert népszerű lett és úgy érzi Te vagy olyan "menő",hpgy vele legyél sajnos vannak ilyenek.Én azt monodom Neked,hogy ne akarj feltétlenül abba a "banádba" lenni.Keress magadnak barátokat akik a suliba veled vannak és utána ott vannak az igazi barátaid :).Ez a banda dolog számomra/számunkra (mert ezt most a barátnőmeml írom Neked :) hülyeség.Mi úgy lettünk nagyon-nagyon jó barátnők.Hogy egy "bandába" akartunk volna mind a ketten menni.Ő bekerült én meg meggondoltam magam.És ez a banda nagyon menő lett én meg egyedül a "lúzerekkel" voltam.És a barátnőmék folyamatosan piszkáltak engem is.És egyszer csak a barátnőm (aki a legnagyobb elenségem volt,féltékeny voltam :) valahogy kikerült,lenézték és én kiálltam melette mára mindnet megbeszélünk és semminket se szégyelünk.Imádjuk egymást.Pár éve még azt hittem,hogy SOHA se lesz barátnőm mára meg a világ legjobb baránőjét kaptam :).Ne várd,hogy barátod legyen majd egyszer jön mikor nem is számítanál rá és esetleg akire nem is számítanál.Mi azt mondjuk neked,hogy hagyd a népszerű lányt,mert Ő már (szerintünk) soha nem lesz olyan barátnőd mint mi egyásnak :).Ő kifog csak majd beszélni nem lesz barátnőd.Keress ott a suliba,esetleg valami szerény lányt.Vagy akit látod,hogy egyedül van,szomorú,menj oda bátran kérdezd meg mi a baj?Segíthetsz-e?Hisz nekünk is így kezdött és megbízunk tudjunk,hogy számíthatunk egymásra.Az osztályodba nincsen senki se akivel tudnál barátkozni?Írj majd mik történtek Mi szívesen segítünk Neked és kíváncsiak vagyunk.

/És az a jó,hogy az iskolán kívül vannak barátnőd/

2009. szept. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Szerintem is fenn hordja az orrát hogy ő milyen népszerű, engem meg a suliban lúzernek tartanak.

/Amúgy hol laktok?Írhatnátok e-mailben./

2009. szept. 10. 18:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Figyelj szerintem egyszerűen törődj saját magaddal és ne foglalkozz vele, hogy ő milyen. Te légy kedves és barátságos ő meg legyen amilyen csak akar. Nélküle is nagyon boldog lehetsz és ami nagyon fontos, ne próbálj bejutni a bandájába, mert ha neked az a legfontosabb, hogy oda bejuss akkor te sem vagy jobb nála. Légy hű magadhoz és ne foglalkozz mások véleményével.
2009. szept. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!