Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, titeket milyen...

Kamaszok, titeket milyen emberek irritálnak, ha a közeletekben vannak pl. buszmegállóban?

Figyelt kérdés

Nem ismerősökre gondolok, hanem idegen emberekre, mikor irritálnak?

Mert néha úgy érzem én irritálom a fiatalokat, pedig semmi okot nem adok rá, és nem is ismernek.

18/F


2013. márc. 22. 15:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy valaki szimpatikus e első blikkre, vagy nem.
2013. márc. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem vagyok már kamasz, de azért válaszolok.

Az irritál, aki ittas, aki büdös, aki erősen cigiszagú, esetleg dohányzik is a tömeg közepén. Ami zavar még, az az, ha túl közel áll hozzám valaki, és esetleg még tol is, vagy aki pofátlanul befurakodik elém, vagy az idős emberek elé. Zavarnak a trágárul beszélő emberek, és azok, akik nem ismerik a fülhallgatót. :)

21l

2013. márc. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A hangoskódok zavarnak, akik olyan hangosan röhögnek vagy beszélnek valami idióta dologról, hogy csak akkor nem hallom ha maxra veszem a zenét. 16/f
2013. márc. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
40%
Egyem a szíveteket.:D Ilyenkor örülök,hogy vidéken lakom.:D
2013. márc. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A büdös emberek (ma a villamosra vártam és a csövi beállt mellém tettem két lépést arrébb, jött velem, felszálltam az ajtó másik oldalára ült de a menet szél hozta felém a szagot, a kövi megállónál át is mentem a másik csukló mögötti részbe, és ezt utánam minden felszálló megismételte, a villamos középső részében senki nem volt a palin kívül.)vagy akik annyira hangosan hallgatják a zenét,hogy a sajátomat nem is hallom. Na meg a fiúk akik tapló módon kibeszélnek mindenkit (negatív módon, a csinos csajról mintha egy darab hús lenne,a furán kinéző srácot körberöhögik ilyenekre gondolok)volt,hogy körbe ült egy ilyen banda a buszon, fülem bedugva és nem sejtették,hogy hallom amiket mondanak. Aközött,hogy kiröhögtek egy lányt és megbeszélték,hogy miként d*gnának meg egy másikat,arra is volt idejük,hogy rólam is intelligens csevegést folytassanak.

Ezenkívül nem csak a büdös embereknél zavar hanem mindenkinél,hogyha indokolatlanul közel jönnek, én meg próbálok arrébb menni,amire a válaszreakció, hogy jönnek velem. Személyestér,hahó!


Ez a fiatalok megjegyzésed aranyos volt :D


17/L

2013. márc. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok.

A 4-esnek üzenem, hogy én is vidéki vagyok. :)

2013. márc. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Általában az olyanok irritálnak,akikről tudom,hogy lenéznek.Vidéki vagyok,ezért ismernek ott,ahonnan indulok a reggeli busszal.A városi buszon az ismeretlenek olyankor irritálnak,ha izzadtságszagúak vagy ha bűzlenek a piától.A cigiseknél az erősen cigiszagú "férfiak=inkább disznók" irritálnak jobban..

És hogy én kit irritálok?,tudom ez nem volt kérdés,akkor egy kicsi off:a nagymenőket irritálom.


17/L

2013. márc. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
általában én irritálom az embereket :DD kivéve ha egyedül vagyok, mert akkor lapos a pofám :d amugy azok akik p*csák :d
2013. márc. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

1:

Igénytelen, itt nem a szegény emberekre gondolok, hiszen, attól még, hogy valaki szegény még lehet igényes...

2:

Hangosan bömbölteti mellettem a zenéjét, ha tetszik a zene, ha nem.

2013. márc. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Engem alapból zavar ha ismeretlenekkel vagyok körülvéve szóval szinte mindenki.De legfőképp az zavar ha valaki büdös.
2013. márc. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!