Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák, Tinilányok! Akkor ez...

Anyukák, Tinilányok! Akkor ez most hogy van? Mindenkitől mást hallok! Most a top vagy a melltartó a jobb? 13/L

Figyelt kérdés

Szóval:

Régebben mindenhol azt olvastam, hogy a "serdülőknek" (kb. 11-14ig) nem egészséges a melltartó hordása (push-up illetve sima), mert hogy 20 éves korába a bokáig fog érni a melle. Jó akkor úgy voltam vele, hogy top lesz kb. 14 éves koromig és kész.

De! pont ma beszélgettem az osztálytársaimmal, hogy elvileg most pont az van, hogy a melltartó a jobb, mert megemeli a melleket és nem fog lötyögni (olvastam amúgy ezt már interneten is).

Most akkor mi van? Teljesen össze vagyok zavarodva! Melyiket hordjam?

/mellesleg topjaim vannak mindennap azokat hordom+ van egy push-upom, de azt ritkán viselem./

13/L



2013. márc. 25. 13:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
11%
Hát figyelj ha valami meg emeli a cicit az azt jelenti nem erősődik az izom ezért fog logni! Szoval a meltartotol fog logni! Ennek elenére én melltartott hordok mivel irtozom a toppoktol.
2013. márc. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

"a "serdülőknek" (kb. 11-14ig) nem egészséges a melltartó hordása (push-up illetve sima), mert hogy 20 éves korába a bokáig fog érni a melle."

Ahj,ez hülyeség.Valakinek 11 évesen már nagy melle van,de másnak még 15-16 évesen sincs semmi a cicije helyén.

Szóval ez nem kortól függ,hanem attól,hogy mekkora méretű a mell.Tehát ha "tudsz mit rakni" a melltartóba,akkor nyugodtan hordd,de ha még nem,akkor elég a top is.

2013. márc. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyrészt genetika. Ha lógós melleket örököltél, nincs az a push-up, vagy top ami ezt meggátolná. Ha jók a génjeid akkor nem fog lógni attól sem ha napközben push-up-ot hordasz.
2013. márc. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

az első válasza helytelen, a mell egy zsírszövet,max alatta van izom.

inkább akkor ereszkedik meg,hogyha nem tartja semmit,mert a gravitáció már csak ilyen gonosz dolog


a kérdésedre a válasz,teljesen mindegy, a kismellűeknek ilyen korban azért ajánlják a topot mert jó esetben egy fiatal lány nem a mellére szeretné felhívni a hangsúlyt és megadja azt a minimális tartást ami a kismellnek kell


a pushup szerintem felesleges és fájhat is ha folyamatosan a nyakadig polcolod a melled, válassz egy normális melltartót ha szeretnél és semmi bajod nem lesz tőle,ahogy attól sem ha topot hordasz :)

2013. márc. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én 14 éves koromig topot hordtam, azóta melltartót (és nem lógnak a melleim :D ). Ami nagyon fontos, hogy sportoláshoz mindig sportmelltartót vegyél fel, attól lesznek igazán lógósak később ha pl futás közben össze-vissza ugrálnak :D Amúgy a helyedben azt hordanám amelyik kényelmesebb, vagy sima melltartót vagy topot (push-upot rendszeresen semmiképpen, egyrészt szerintem kényelmetlen, másrészt 13 évesen még korai). Ne aggódj, ha nem 80c-sek már most a melleid akkor egyelőre a top is teljesen megfelel.

19/l

2013. márc. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 12 éves koromtól melltartót hordok. A topp sz*r úgy ahogy van. A mai fiúk tudni lehet milyenek... a növekvő melled/mellbimbód bámulják aki át üt a toppon. Engem zavart. Melltartót hordok, és nem lóg a mellem. 17/L
2013. márc. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%
Ha kicsi a melled pl 70-75 A,B akkor inkább toppot hordjál,vagy sport melltartót,amúgy sem kell 13 évesnek push-up melltartó.
2013. márc. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem kortól függ, hogy mikor kell melltartó. Ha akkora a melled, hogy tartani kell, akkor nyugodtan hordj melltartót. Van akinek soha nem kell.
2013. márc. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
45%
Ez nem kortól függ. Én anyni idős vagyok, mint te, és rám csak a Top jó, de abból is a szűk, mert ami már picit nagyobb, az már nagy rám. Ellentétben az uncsitesómnak, aki ugyanannyi idős, neki már rende melltartó kell. Tehát ha kell, azt viseld, ha nem, akkor meg Topot. Én a topot szeretem, meg hát csak az jó rám. Te döntésed, de én a top mellett voksolok.
2013. márc. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A mellméreted alapján függ ez.Koránérős voltam Hatodikban megvettük az én általam kiválasztott melltartót.Közben hordtam topot is.Utólag visszanézve a fényképfelvételeket ledöbbentem a melltartóban olyan nagy mellem lett,pedig még most sincs akkora,a topban meg már elég gázosan nézett ki.Szóval olyan melltartót válassz,amely nem push-upos,mikor felveszed olyan érzés legyen ,mintha nem éreznél melltartót.;)
2013. márc. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!