Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mostanában mimdig rossz...

Mostanában mimdig rossz kedvem van, sírhatnékom, úgy érzem hogy nincsenek barátaim, nincs semmihez kedvem (tanulni se, nem tudok koncentrálni). Emiatt a szüleimmel is vitatkozunk ami miatt még rosszabb kedvem lesz. Mit csináljak? Mi lehet a baj? 16/L

Figyelt kérdés
2013. márc. 30. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem változik, menj el orvoshoz, sajnos ezzel nem nagyon lehet mi mást csinánli :/
2013. márc. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem ez megy fél éve. :) Kitartás! Próbálj többet lenni a barátaiddal, rájössz, hogy igenis szeretnek. A szüleiddel meg legyél türelmesebb, és "ne add alájuk a lovat", tehát próbáld kerülni velük a konfliktusokat. :)


16L

2013. márc. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mintha magamat latnam, 15/L

Van baratod? ha nincs lehet ez is az oka, nkm peldaul az... Maganyosnak erzem magam, hiaba vannak barataim, csaladom.

Szeretet hianyom van, valaki kell szeressek ( fiut) es h o is viszonozza...

2013. márc. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

14 évesen én is ilyen voltam. Ezt nálam az iskolaváltás váltotta ki. Akkor döbbentem rá, hogy a világ tele van tinikrvákkal és plázarbancokkal... Tönkre is tettek... Azóta minden rendben és megpukkadnak, mert olyan srácé lehetek, akikről ők csak álmodnának... És ezt nem nagyzolásból mondom, csak hallottam vissza egyet s mást. :) Nálam rendbejött a ballagás után minden.

17L

2013. márc. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sokat tehet érted az Omega 3. Ha nincs a szervezetedben elég, az így hat. Nem tudom, milyen egyég negatív körülményeid vannak, de ha csak a kedélyed,a hangulatod ,a közérzeted rossz, akkor próbáálkozz meg vele. A nők érzékenyebbek a hiányára, mint a férfiak. Ezt én elfogadtam, és ha szarul érzem magam, igenis szedek napi 1-2-t. Vagy Magne B6-ot. És a téli idő is elkedvetleníthet, menj, napozz egy szoliban, ha a szüleid megengedik. Az Omega a idegeid, az agyad működésére is jól hat. Kisgyerekeknek is ajánlják, ha nem bírnak koncentrálni.
2013. márc. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Keress valami biztos pontot az életben amire támaszkodhatsz. Így akármilyen rossz fog történni, nem fog érdekelni. Keress valami hobbit, mint pl. társastánc, néptánc vagy valami ilyesmit ahol van egy társaság. Hidd el, nekem sokat segít a lelkiállapotomnak hogy járok néptáncra :) próbálj ki valamit!
2015. jan. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!