Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A fiam ráhajlott erre a...

A fiam ráhajlott erre a neonáci vonalra. Hagyjam békén vagy engedjem neki csak mértékkel? Ti hogy viszonyulnátok ehhez? Valami tapasztalat?

Figyelt kérdés

2013. márc. 31. 12:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
Úgysem tudod lebeszélni róla, de ez egy rettenetesen undorító stílus. Ma már csak divatból csinálják, azt sem tudják miről szól. Folyton keménykednek, isznak, bántják a gyengéket. Szomorú, hogy van ilyen.
2013. márc. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Semmiképpen ne hagyd!! Inkébb világosítsd fel, hogy mirol szol ez az egész, mert szerintem fogalma sincs rola. Ez Neked, mint szulonek KOTELESSÉGE! Aztan a dontes az ove.... Remelem, nem lesz osotoba... Es lehet, hogy csak az energiait kellene megfelelo mederbe terelni. Pl valami sporttal....
2013. márc. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
hát én mindenképpen elbeszélgetnék vele hogy mi ez és miért
2013. márc. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat elbeszélgetek vele ma....
2013. márc. 31. 13:09
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
Figyelj, mindenképpen beszélj vele, mert ez egy nagyon undorító dolog tud lenni, mert ha belegondolunk, a mostani "világhelyzetben" ilyen nézeteket vallani nagyon elítélendő, mert az embereknek össze kéne tartaniuk, nem gyűlölködniük.
2013. márc. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

"A fiam ráhajlott erre a neonáci vonalra."

Ez konkrétan mit jelent? Érdeklődik a téma iránt, ilyen jellegű oldalakat néz az interneten, vagy fizikai megnyilvánulása is van? Egyébként hány éves a fiad?

2013. márc. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

beszélgess vele sokat

vitatkozhatsz is vele nyugodtan

nem kell ráhagyni, meg gondoljon amit akar

de ugyanakkor nem kell ráerőltetni a véleményedet se

ha jó a kapcsolatotok úgyis meg fog hallgatni és számít is hogy te mit gondolsz, még ha nem is mondja

2013. ápr. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nézesd meg vele ezt:

[link]


Ha ez után sem hagy fel vele, komoly bajai vannak.

2013. ápr. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
60%

Hány éves?


Tizenpárévesen én is "ráhajlottam" erre a dologra, elég mélyen belemerültem, ismertem zenekarokat, olyanokat, akik huszonéve ebben vannak. Ez nem egy életforma, inkább stílus Biztos vesz magának bakancsot, meg idióta feliratos pólókat, de ennyi. Ha szerencséd van nem fog cigányokkal kötözködni, meg nem rúgatja ki magát a suliból, ha lezsidózza a történelemtanárt. Ez inkább arról szól, hogy szeretne egy látszólag összetartó, komoly célokkal rendelkező közösséghez tartozni. Rosszul választott.

Ha egy kis esze is van, felismeri, hogy ez f*szság, a náci barátai ostoba bunkók és kinövi ezt 18 éves korára. Ha meg nincs ennyi esze, akkor meg mindegyeki n, már bocs...

2013. ápr. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Még az előzőt kiegészíteném annyival, hogy különösebben nincs félnivalód. Ez egy gagyi stílus. Tetszik neki a II. világháború, meg a keménykedés, meg tud okolni valakiket az elcseszett dolgaiért.

De, akiket te neonácinak nevezel, és akik magukat neonáciknak neveznek olyanok, hogy fingjuk nincs, mi az a nemzeti szocializmus. Igazából ez politika elvileg, de ők csak isznak, meg szájalnak a neten, meg hétvégén a kocsmában.

Én ezt úgy oldanám meg, hogy betenném egy parlamentbe őket és "Tessék, változtassátok meg a világot!"

Aztán fél óra múlva lehajtott fejjel kullognának haza, mert rájönnének, hogy ócskák.

2013. ápr. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!