Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen ember az aki nem...

Milyen ember az aki nem szereti a saját anyját? Van ilyen ember? Szerintetek rossz ember az ilyen?

Figyelt kérdés

2013. máj. 26. 10:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezer millió dolog lehet annak a háterében, hogy valaki nem szereti a saját anyját. Nem tudjuk annyiból megállapítani, hogy szereti az anyját, akkor jó ember, ha nem szerei akkor meg rossz. Szerinted mitől jó ember valaki?
2013. máj. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
én sem szeretem a saját anyámat, és mivel semmi nem köt az otthonomhoz, akármikor gond nélkül elszökhetnék (észre sem venné, csak azt h nem takarítottam ki helyette), csak nekem fontos a suli, és csak az tart itt, meg talán apám is hiányozna...
2013. máj. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan "anyák" akik igenis kiérdemlik ezt sajnos. lehet hallani szomorú történeteket..... Vannak helyzetek amikor érthető és nem az a rossz ember aki ezután nem szereti az anyját. Ha nem az anya a rossz ember.
2013. máj. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg oka lehet annak, ha valaki nem szereti az anyukáját! Én is ismerek olyat. Én speciel nem tudom elképzelni, hogy ne szeressem anyát, és ő engem, de van akinél ez nem így van. Lehet, hogy éveken át terrorizálta, vagy bántotta fizikailag, vagy lelkileg, esetleg nem nagyon törődött vele. Van olyan szülő aki csak pénzeli a gyerekét, viszont lelkileg nem támogatja. Általában ezekért szoktak a gyerekek eltávolodni az anyjuktól-apjuktól, és nem szeretik őket. Van ilyen sajnos.
2013. máj. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy egy nő biológiailag képes szülni még nem biztos, hogy jó anya.
2013. máj. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
értem. köszönöm a válaszokat
2013. máj. 26. 14:26
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyik közeli barátomnak az anyja gyerekkorába verte, a nő alkoholista volt, meg egyszer állami gondozásba is akarta adni. Van még kérdésed?
2013. máj. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 30 vagyok, nem tini, de én sem szeretem anyámat. Mindent megteszek, hogy a saját gyerekeimnek jó anyja legyek, és ne úgy viselkedjek, ahogy az enyém tette. Két ember viszonyát két ember határozza meg. Nem csak a gyereket minősíti, ha nem szereti az anyját, de fordítva is. Milyen ember az ilyen? Peches.
2013. máj. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
47%
Az, hogy valaki anya, nem egy érdem. Az, hogy valaki JÓ ANYA, na az viszont hatalmas érdem! :)
2013. máj. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
De ha az anyja nem veri,fizikailag nem bántalmazza és ő mégse szereti úgy igazán az anyját,arról mit gondoltok?Annak mi oka lehet?
2013. máj. 26. 17:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!