Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamasz gyermekemet nem tudom...

Kamasz gyermekemet nem tudom orvoshoz vinni, mit tegyek? Vagy ha el is viszem nem megy be a rendelőbe.

Figyelt kérdés

2013. jún. 27. 00:17
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Meg fogod a kezét és beviszed.
2013. jún. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
ráncigáld a hajánál fogva :DD
2013. jún. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez így kevés infó. Hány éves? Fiú/lány? Általában nem megy orvoshoz vagy csak egy konkrét probléma miatt nem hajlandó? Ha az utóbbi, családon belül tudtok erről beszélni, van valaki, akire hallgatna? Egyáltalán, tudtok egészségügyi problémákról beszélgetni? Nem lehet, hogy szégyelli a problémát az orvos előtt? Komoly a probléma vagy csak azért aggódsz, mert nem úgy viselkedik, ahogy elvárnád?
2013. jún. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

kis lányom van 15, rengetegszer panaszkodik, hogy fáj a hasa... és még mindig nem jött meg neki!

Kértem tini ambulanciára időpontot, de nem jön el vlem.

El váltan nevelem a lányomat.

Egyszer el is vittem dokihoz, de ki rohant a rendelőből.

Nem tudom mit csináljak :(

2013. jún. 28. 15:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Az nem feltétlen a menstruáció miatt van, lehet valami sokkal komolyabb, súlyos baja is. De ha valaki ilyen szerencsétlen akkor hagyjad majd ha intenzívre kerül akkor elgondolkodik.
2013. jún. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Beszéltetek erről? Elmondta, hogy miért nem akar orvoshoz menni? Úgy érzed, vagytok olyan viszonyban, hogy őszinte legyen? Szerintem egyszerűen fél a vizsgálattól, az orvostól vagy attól, hogy kiderül valami rossz dolog. Ha észérvek nem segítenek, még beszélhetsz az orvossal (háziorvossal, a nőgyógyászoddal, vagy akiben megbízol) és kérhetsz tőle tanácsot vagy ha névtelenül könnyebb, ott a kamaszpanasz.hu orvosi rovata. A legvégső esetben pedig igenis elcipelheted erővel.
2013. jún. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Bizonyára terhes. Még rendesen meg se jött, de már nem is fog, mert nemi életet élt, és unokát vársz. Nehéz elmondania.
2018. febr. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!