Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális, ha hiányzik a...

Normális, ha hiányzik a mindennapi 'rutin' az életemből?

Figyelt kérdés

Most, hogy nyári szünet van, össze-vissza kelek és fekszem. Szinte ugyanolyanok a napjaim. Nincsenek barátaim, ezért szinte mindig otthon vagyok.


Amíg suli van, nagyjából adott időben fekszem le, adott időben kelek és közösségben is vagyok.


Csak nekem rossz így?


11.o/l



2013. jún. 27. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
nyáriszünetben a diákoknak általában így telnek a napjaik..
2013. jún. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem is próbálsz barátokat keresni? Velük biztosan sokkal izgalmasabb lenne a szünet... És mit csinálsz egész nap? Vagy ha nem akarsz barátokat akkor próbálj ki egyedül dolgokat... olyanokat amiket a suli mellett nincs időd csinálni.
2013. jún. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem ez nem tesz jót neked. Ha hiányzik a közösség akkor ismerkedj, akár neten.


Tervezd meg a napjaidat, tűzz ki célokat. Esetleg tanulj nyelvet a nyáron, vagy sportolj :) Ha van valami amit régóta szeretnél kipróbálni, vagy megtanulni arra szakíts időt. Én teljesítmény túrázni szoktam menni, igaz nem egyedül, meg idősebb is vagyok.

2013. jún. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

nem tudom, nekem nem telik unalmasan és nem rutinszerűen a napom :)


reggel felkelek 9-10 körül, összepakolok, délelőtt csinálok vmit, ebédelek, utána olvasok.


délután segítek vmi házimunkát itthon, (pl. takarítás, rendrakás, mosogatás, vagy főzök, stb. :D ), ill. sportolok.


este gép, tv, meccsnézés, utána pedig angolul tanulok :)



16/F

2013. jún. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!