Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Egy 16-17 éves fiúnak mekkora...

Egy 16-17 éves fiúnak mekkora a fájdalomküszöbe?

Figyelt kérdés
Fiaim abba fogadtak 20 Ezerbe (egymás közt, egyik 16, másik 17 éves) hogy elverik egymást, és azé a pénz aki tovább bírja. Én nem engedtem meg nekik, elég hülyeségnek tartom. Értelmét se látom. Soha nem voltak verve, és ha most azt mondanák, hogy fater, kéne egy huszas erre-arra, értelmes dologra meg is kapnák. Ezt el is mondtam nekik. (nem dől a lé, de ennyit megengedhetünk magunknak) tehát ez inkább egymás közti erőfitogtatás lehetne?! Meg kéne engedjem? Mekkora a fájdalomküszöbe egy ilyen gyereknek? Mennyit bírna? Mit javasoltok? Azt nem akarom, hogy szarrá verjék egymást, de nem is akarok én lenni a rossz, mert nem hagyom kibontakozni őket, ugyanakkor nagy hülyeségnek tartom. t
2013. júl. 30. 12:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hagynám hogy összeverjék egymást. a végén még a sürgősségin köttök ki. fogadjanak értelmesebb dologban. a fájdalomtűrő küszöbe mindenkinek más, szóval ezt nem lehet megmondani. alkattól is függ, edzettségtől, stb.
2013. júl. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Inkább egyenek valami csípős cuccot, az is eléggé megható érzés... És nagy baja nem lehet tőle.:) (Mi ezt csináltuk, hamar rájöttem, hogy elég nagy hülyeség, azóta nem próbálkozok semmi ilyesmivel...)


15/F

2013. júl. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Csípősen eszünk mindent. Úgyhogy ez nem az igazi.

Az anyjuk azt mondja hogy őfelőle azt csinálnak amit akarnak, de ha valami bajuk lesz lecsapja őket. Úgyhogy most én vagyok a fekete bárány. De nem bunyó akar lenni, hanem övvel akarják elfenekelni egymást. Szerintem nem normálisak...

2013. júl. 30. 14:49
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Van ennél egy jobb megoldás. Ráteszik egymásra a tenyerüket felváltva, és tiszta erőből megüti mindig a legfelső. Aztán a legalsó kihúzza, és ráüt. Átlagos fájdalomküszöb esetén, nincs maradandó károsodás szerintem. Vagy ha még ez túlzás neked, akkor forró homokban állás.
2013. júl. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Azt a kézreütőst ismerem, nem egy gyors valami. Forró homokban állás? És azt hogy? Mezítláb ki bír tovább benne állni? Nem égeti meg a talpát?

Amúgy azt mondtam nekik, hogy holnap este otthon leszek, ha minden áron azt akarják legyen, de csak úgy hogy ott az anyjuk és én is, nehogy valami baj legyen.

2013. júl. 30. 19:41
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

csinálják meg a fahéj kihívást, max egy köhögési roham lesz belőle

vagy fussanak versenyt egy futópáján, de semmiképp ne engedd,hogy összeverjék egymást

2013. júl. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Én a bátyámmal is meg a haverokkal is szoktam csinálni ilyeneket. Nálunk ordítás aztán röhögés lenne a vége :) semmi bajuk nem lesz esetleg felszíni sérülés, gyengébb testűeknél is 2-3 nap alatt nyoma se marad

14/f

2013. júl. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A fahéjt nem ajánlom, kerültek már kórházba miatta. Igaz én sose próbáltam.
2013. júl. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

# 8 Akkor kerülhetsz kórházba, ha nagyon sokat akarsz bekapni, mert elkezdesz köhögni, és letüdőzöd, ezek után hónapokig ég a tüdős, mert elszívja a nedvességet.


(Most egy nagy merőkanálra kell gondolni, amivel tele lesz a szája.)

2013. júl. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

csípős?

mi csípős kólát szoktunk inni.

ha elég erős nagyon kemény, rakj bele kólába fűszerpaprikát(nem sűrítményt) 15f

2013. aug. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!