Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Van egy 14 éves fiam nemrég...

Van egy 14 éves fiam nemrég megbetegedett nagyon magas láza van amit sehogy nem tudok lecsillapítani a hűtőfürdő nem használ a szájon át adandó lázcsillapítót meg rögtön kihányja mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az orvos a végbélkúpot javasolta de ezt magának nem hajlandó beadni én meg nemtudom mitévő legyek hogyan adjam be neki? mit tegyek?
2009. okt. 24. 13:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem lesz jobb vidd el az ügyeletre, kap szúrit. és vitamint
2009. okt. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

lázcsillapító elött evett?? mert nekem vese-medence gyulladásomkor akkor volt hányingerem a gyógyszer miatt, ha nem ettem elötte. ő meg lehet hogy éppen ezért hány. szerintem menjen el mégegyszer hűtőfürdőzni. A végbélkúp ennyi idősen tényleg ciki az ő szemében. Itt az oldalon olvastam, hogy egy anyuka a 13 éves fiának saját maga adja be. Sajnáltam szegény fiút. Esetleg nem tudom, ismered-e az agykontrollt? Ha igen, itt a megoldás. Én is tudnék segíteni, analizálni a betegséget (vagyis a betegség helyét) és megoldani, de ehhez a városa, kora, neve is kell. De éppen ezek miatt, merthogy ezek az adatok kellenek, igen hazugság szaga van, amit meg is értek. Mert én magam sem hinném el. Esetleg ha van agykontrollos ismerős, rokon akkor kérjétek az ő segítségét.

14/L

2009. okt. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

Mikor én szalmonellás voltam majdnem 40°C-os lázam volt.Lázcsillapító,hűtőfürdő hiába volt,nem vitte le a lázam,csak pár tizedet,azt is csak kevés időre.Nálam a megoldás az volt,hogy elhittem,hogy nem vagyok lázas.Átprogramoztam az agyamat,elhittem,hogy nincs lázam.2óra múlva teljesen lement a lázam!(:

Próbáljátok ki ezt,de ehhez elengedhetetlen,hogy el is higgye a fiad!


Olvasd el a lázcsillapító papírját,ha nem megfelelően vette be,azért is hányhatta ki.Pl.:ha nem szabad enni előtte és evett azért vagy fordítva.

Ha nem lesz jobb az állapota vigyétek ügyeletre.

14,5/L

2009. okt. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a láza tartósan nem menne 39 alá, akkor feltétlenül vidd be az ügyeletre, illetve ha erre nincs lehetőséged, akkor hívd ki hozzá az ügyeletes orvost. Én többször is voltam már így bent. Kaptam egy hatalmas vénás szurit, ami után baromi nagyot aludtam és másnap már csak "normál" lázam volt! A kúpot megértem hogy nem akarja, nekem is fura lenne, ha anyu adná be, de én a saját érdekemben lehet megtenném... Ha egy mód van rá, és ilyet adna az ügyeletes, kérjetek inkább szurit. Addig próbálj vele meleg teát, levest itatni, és pár falat háztartási kekszet egyen, amikor úgy érzi kicsit jobban van. Esetleg lefekvés előtt próbáljon bevenni lázcsillapítót, csak egy korty vízzel. Ha szomjas akkor is csak egy-egy kortyot igyon, mert ha hirtelen iszik, amiatt is visszajöhet... Majd írj, hogy mi lett vele, jobban van-e. 20/L
2009. okt. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%

ügyeletet ma már felejtéstek el!

sürgősségire vidd

2009. okt. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azt hogy érted,hogy nem hajlandó beadni magának?ciki...
2009. okt. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igen kijelenti hogy ő nem dug fel semmit magának :S
2009. okt. 26. 15:30
 8/9 anonim ***** válasza:
hogy van? még mindig nagyon lázas? ha napok óta lázas, akkor körzetit kihívod, ha éppen nem tud jönni, akkor kórház, sürgősségi
2009. okt. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
egy kicsit lejjebb ment a láza hál istennek de a kúpot még mindig nem hajlandó beadni remélem nem lesz magas láza megint most egyelőre pihen és kicsit javult
2009. okt. 27. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!