Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Engednétek 15 éves lányotoknak...

Engednétek 15 éves lányotoknak, hogy a barátjánál aludjon (akivel már több mint egy éve együtt vannak), ha tényleg csak alvásról lenne szó? A fiú 17 éves.

Figyelt kérdés
2013. aug. 12. 15:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
98%
Nem. Az alvásból vagy semmi vagy csak pici maradna.
2013. aug. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
85%

Igen engedném.


Sőt ha nem csak alvásról lenne szó akkor is, hiszen igyis-úgyis megoldják és akkor már inkább a fiúnál mint mondjuk az árokparton. Sőt így őszinte lesz hozzád a lányod. Engem nem engedtek a szüleim, hazudtam is, hogy az elgyen amit szeretnék, csak persze lebuktam. A tesómat már engedték.


Igaz az én lányaim még kicsik, de úgy gondolom, hogy enegdni fogom őket, hiszen azt szeretném, hogy őszínték legyenek velem.

2013. aug. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Én vagyok a lány :)

Tudom, kicsit úgy fogalmaztam, mintha szülő lennék, de nem direkt. Csak azért kérdeztem hogy nagyjából mire számítsak ha megkérdezem a szüleimet.

2013. aug. 12. 15:21
 4/24 anonim ***** válasza:
45%
Nem semmiképpen sem,egyezséget kötnék a lányommal hogy majd ha 17 éves korában is együtt vannak akkor lehet.15 éves aludjon a saját ágyában a plüss macijával ne fiúval.
2013. aug. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
A szüleid ismerik a fiút?
2013. aug. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
25%

Nem nem engedném.

Árokpartos baromságot meg felejtsük már el, annál különben neveltem és szerencsére nem is olyan.

2013. aug. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Ismerik
2013. aug. 12. 15:34
 8/24 anonim ***** válasza:
48%

Én is jól lettem nevelve,emlékszem,még 18 évesen azt hitték szűz vagyok,pedig akkorra rég felvolt avatva az árokpart is (nem szó szerint árokpart,inkább mező,de nem ez a lényeg).

Rendes családanya lett belőlem ennek ellenére.


És engedni fogom,bár még kicsi a lányunk,de én nem akarom,hogy csak tettetnie kelljen mint nekem anno.

2013. aug. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
70%
Nem. A 15 nagyon kevés, akármennyi ideje vagytok együtt. Ha tényleg csak aludni akartok, akkor meg minek együtt? És a 17 éves nem aludni akar, biztosra veheted. (Jelzem, az normális, hogy egy 17 éves fiú akarja a szexet, csak ne az én 15 éves lányommal akarja!)
2013. aug. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
42%
Ugysem csak alvasrol lesz szo, szoval a kerdes az, hogy szulokent engednem-e, hogy megdugjak a 15 eves lanyom. Mivel akarhogy is vedekeznek van esely pl a terhessegre, ezert nem engednem. Elso korben megprobalnam elmagyarazni neki a dolgot, ha nem latja be, akkor pedig megtiltanam. Es nem feltetlenul a lanyomban nem biznek, hanem az ismeretlen fiuban. Plane, hogy latom, hogy ma mar 12 evesen is isznak, szivnak, szexelnek, nem hinnem el nekik, hogy csak egymas mellett akarnak szunyokalni.
2013. aug. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!