Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Skorpió lányokat nevelő...

Skorpió lányokat nevelő szülők tapasztalataora lennék kíváncsi. Könnyű vagy nehéz velük? Irhatnak kamasz skorpió lányok is:-)

Figyelt kérdés
2009. okt. 30. 10:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
alapvetően a skorpió jegyűek nagyon nehéz természetűek...sokszor önzőek és durvák... nem irigyellek
2009. okt. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

szia. én mondjuk már 20-on fölött vagyok...de remélem még így is érdekel a vélemény :D

ha ráillik a skorpió akkor nem lesz egyszerű dolgod. nagyon erős egyéniség, nincsenek átnemetek, csak fekete és fehér.

nehezen alkuszik meg, ha valamit kitalál véghez viszi, általában van valami ügyességük, én pl szépen rajzolok és énekelek. ha valakit a szívébe zár , azt nagyon nagyon szereti, és a csillagokat is lehozná, ha megbántják, megsértik bosszúra vágyik, és addig nem nyugszik míg meg nem torolja. általában elég okosak is, vág az agyuk.

lányok általában nem lesznek nagy pasizósok, mert őket meg kell hódítani, és mivel elég igényesek, mert akárki nem felel meg így nem lesz egyszerű.

ja és az arcuk mindig érdekes, ezalatt nem csúnyát, vagy furcsát értek, hanem valami különlegeset, valami mást. szval nem olyan tömegarcú lesz.

nem egyszerű, de mivel nagy szíve van mindenkit meg tud hódítani, csak jaj annak, aki kikezd vele.

sztem ez egy jó csillagjegy. én is ilyen vagyok. tootál ilyen. nem egyszerű, de ha ilyen lesz , nem lehet befolyásolni és elnyomni.

fiúban rosszabb, hidd el nekem, öcsém az. :D

sok sikert. :D

2009. okt. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
64%
15 éves lány vok!!! hát elég rosszul jártál, mert ugye mi skorpiók nagyon kemény diók vagyunk!!!:D nagyon fontos h nagyon sok szeretet adj neki, mert sztem elég érzékenyek vagyunk, vagyis én vok, nem tom h más h van, iylen téren!!! ne akard teljes mértékbe irányítani, meg megmondnai h mit tegyen, mert fellázad, úgysem fog engedelmeskedni!! valamibe télleg ügyesek, én ének tnc és prózai dolgokban vok a toppon! van felelősségérzete, de túlságosan bízik magába, és azt hiszi h őt bárhová ellehet engedni, mert ő tudja mit tesz és miylen társasággal!! neveld belé az erényt, kicsi korába is mondd, mert nagyon belé fog épülni, és télleg jó pasit fog választani, de azért sztem h nem lesz pasizós az nagyon egyéntől függ, mert én nem az h mindenkire rámászom, de azért én beszélgetek srácokkal, de tovább nem fog menni sztem ő sem, mert előjön ugye a felelősségérzet!!! igen, eléggé eszesek,furfangosak, eléggé énközpontú, szeret szerepelni, produkálni magát, és szereti ha szeretik és dicsérgetik! ezt ne úgy vedd, h mindig csak szépet-jót, csak h néha megjegyezni h csini vagy ha bárhova megy és valami ismerősöd megdicséri h milyen szép lány, nagyon kell az önbizalmának, bár sztem nem vagyunk ego-sak!! fontos a sok barát, a sok duma, a szabadság érzet, és a pörgés!!! legyen kaland, kirándulás a családotokba, mert nagyon tönkre tud menni, ha rideg családi környezetbe nő fel!!! ez sajnos saját tapasztalat!!!:( de a legfontosabb, a meleg, szerető otthon, különben elfog vadulni!!!ezt jópár ismerősömnél tapasztaltam!ja, és nagyon közvetlenek és barátságosak vagyunk!!!:P no egoxD rem segítettem valamit! sok szerencsét!!!:P
2009. nov. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Vörösnefelejcs ***** válasza:
100%

Én már felnőtt Skorpió lány vagyok. :)

Ha annak idején jóanyám jobban ki tudta volna mutatni, hogy szeret, nem lett volna semmi baj.

Abból kell kiindulni, hogy egy Skorpió mindig azt hiszi, hogy jót csinál: van egy csomó jó tulajdonsága, barátnak szerintem elsőrangú. És ha gorombáznak vele, akkor bekeményít. De ha az együttérzésére appellálnak, mindig ki lehet jönni a nehéz szitukból - egy Kos fiam van, ugyanez a gond. Nem lehet ráerőltetni semmit, viszont be lehet láttatni vele mindent.

Én nem félnék egy Skorpió-lánytól - még anyámmal is ki vagyok békülve, az összes kapcsolatom rendezett és nagyon jó barátként tartanak számon. Igaz, bizalmatlan vagyok, de ha valaki bent van egyszer a szívemben...mindig számíthat rám. :))

2009. nov. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

10:44-nek!

én is skorpió lány vagyok és teljese UGYANEZ !!!!!:Dérdekes..

15/L

2009. nov. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
Én is skorpió vagyok.16 éves viszont én egyáltalán nem vagyok makacs szerintem és mások se szokták mondani és a szüleimmel is egész jól kijövök bár itt mindenki azt írta milyen nehéz a skorpiókkal én ezt nem így gondolom bár lehet én vagyok a kivétel..:D
2009. nov. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hali én egy 16 éves skorpió lány vagyok, eléggé érzékeny, szinte minden kritikát magamra veszek, azt is amiről tudom hogy nem igaz. Eléggé nyílt vagyok de főként anyával és a húgommal, bár van olyan hangulatom amikor semmit nem vagyok hajlandó elmondani (később úgyis mindig kitálalok)ha nem akarok beszélni nem is fogok. A barátaimat jól megválogatom tudom kiben mennyire bízhatok meg. A suliban vidám csendes(na azért néha kibújik a szög a zsákból) közepes tanuló vagyok. Otthon pedig mostanában depressziós (ezért gyakran eltörik a mécses). Hiába próbálom minden bajomat elfojtani rövid időn belül a felszínre törnek. Barátságos vagyok és a kritikáimat könnyedén mások szemébe vágom anélkül hogy megsértődnek. Szeretek rajzolni, hamisan kornyikálni és néha karatéra is lejárok (mostanában kifejezetten lusta vagyok). A legjobb barátnőm is skorpió nagyon sokat lelkizünk, az az otthonülős fajta vagyunk, bár ő inkább pasizós a családja és barátnői felé visszahúzódó én a fiúkkal csak barátkozni szoktam. Ezen kívül ő vallásos engem meg inkább érdekelnek a misztikumok (ez nevelés kérdése. Ja és piszok kíváncsiak vagyunk csak hogy ő inkább kiszedi őket másokból én inkább rájuk bízom elmondják-e(ezt a tulajdonságot nem is olyan rég fejlesztettem ki). NA most jó sokat írtam remélem azért segítettem valamit.Pusz
2009. dec. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is skorpió vagyok és rám is illenek ezek, tehát biztos h van benne igazság !
2010. jan. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is skorpió vagyok, de sokkal szófogadóbb vagyok mint az oroszlán fiú tesóm, és igaz nem vok egy mintagyerek, de az osztálytársaim cigiznek és isznak, ja és nem is vok rossz tanuló 4-es 5-ös. Sztem el lehet viselni engem, persze vannak rossz napjaim is :)
2010. jan. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Én skorpió vagyok, és tényleg nehéz velem :D. És mondjuk sokan szeretethiányosnak állítanak be, ami igaz is, mert a velem szembejövő embertől is kérnék egy ölelést, csak úgy. Eléggé bizalmatlan vagyok, ezt nálam ki kell érdemelni, szóval majd törekedj arra, hogy minél jobban megszerettesd magad, csinálj neki sütit, vidd el vásárolni vagy bármit, amit akar, mert ha nem akkor hát... A lényeg, hogy nekünk az kell, hogy valaki kimutassa hogy szeret, de túlzásba se vigye.
2014. máj. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!