Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti mit gondolnátok egy ilyen...

Ti mit gondolnátok egy ilyen lányról? ( többi lenn)

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam aki alig beszél valakivel, eléggé ilyen stréber típus, nem jön velünk bulizni se sehova és a baráti köre is ilyen zárkózott..

De kiderült róla hogy régen sokat bulizott, pasizott, ivott, még detoxikálóban is volt! tavaly voltunk kilencedikesek és nem értem a csajt..



2013. aug. 25. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Pedig tök világos. Volt egy mélypontja, ráadásul egész fiatalon és nem akar visszazuhanni ugyanoda.

Az már elég durva ha valaki detoxikálóban köt ki, igaza van, ha sikerült magát a gödörből felkaparnia akkor ne egy buli miatt zuhanjon vissza.

2013. aug. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom, hogy megjöttt az esze. Idősebben is durva lehet a detoxikáló, nemhogy 13 év körül.

Egyébként mit kéne gondolnunk? Te mit gondolsz?

2013. aug. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem teljesen normális..

most le lehet szólni, én is hasonlókat csináltam tavaly.. én írtam ki ezt a kérdést is: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kamasz..

lehet, hogy ő is azt csinálta, mint én.. kibulizta magát.. és érdekes módon, azóta semmi kedvem rágyújtani/inni/elmenni pasizni.. egyszer hozzám is ki akarták hívni a mentőket.. 1 emberen múlott, hogy enm hívták őket (hála istennek.. mert akkor anáym megtudta volna a tanároktól.. és valszeg kicsapnk koliból..) utána 1 hétig nem voltam suliban.. és 3 napig maximum inni keltem ki az ágyból meg h elmenjk WCre és fürödjek...

2013. aug. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
A bulit ne erőltessétek, legfeljebb ottalvós pizsibuli, ahol filmeztek, beszélgettek, ilyenek. Ha egyedül van akkor menjetek oda hozzá, barátkozzatok vele, biztos, hogy az jól esik neki.
2013. aug. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
95%
Rájött, hogy az az út nem vezet sehová, és mást keresett. Ti még azon az úton vagytok, amit ő már megismert. Majd 10 év múlva, túl 1-2 detoxon vagy árkon ti is rájöttök, mennyire éri meg bulizni.
2013. aug. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó!

Nagyon is megéri bulizni, csak okosan kell csinálni.

2013. aug. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!