Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Köztetek van olyan,...

Kamaszok! Köztetek van olyan, aki rühelli a tesiórákat? Gondolok itt olyanra hogy pl. utolsónak választanak, nem választanak, nem akar senki sem veletek lenni, stb?

Figyelt kérdés
2013. szept. 4. 17:19
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
100%

Általánosban még énis problémáztam rajta hogy engem nem választanak,de itt gimibe már pont nem érdekel senkit a tesi :D ügyesebb amùgy nem lettem,csapatjátékokban béna vagyok,viszont pl futással fel tudom javítani a jegyem.

És egyébként is egy csomó nehéz óra között jól esik egy kis lustulás,ugyanis sokmindent nem csinálok tesin :D

2013. szept. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

a futást gyűlölöm! :( amúgy választanak, de a futás ahhhh... egyszerűen nem kapok levegőt, szörnyű, nagyon lefáraszt úgy érzem meghalok ha köröket kell (pláne időre) futnom. de ha kidobós vagy pl kézi közben szaladgálok, azt még (érdekes) élvezem is.

15/L

2013. szept. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
58%
Imádom a tesit! Tavaly amikor a nyolcadikos lányokkal voltunk tesin ez zavart (kicsit bonyolult ez a tesi rendszer de 5-6 és 7-8 együtt van tesin csak csoportokba osztva 2 lány csoport van én a jobbikba vagyok) és mivel ők idősebek voltak ált. mi maradtunk utoljára ez egy kicsit ciki volt. meg nem nagyon tudtam elengedni magam. Viszont majdnem az összes barátnőm is velem egy csoportba volt így a páros dolog nem volt gáz.
2013. szept. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
58%
most 8.-os vagyok és mi a kisebbekkel vagyunk. Így minden könnyebb elengedni magam is. Am imádom a tanárom (ő az edzőm is) A futás nem az erőssége de van amiben jó vagyok pl kislabda.)
2013. szept. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Ó, én gyűlölöm a testnevelést. Általában az elsők között választanak, mert baromi jó taktikus vagyok, de enyhén szólva BÉNA. Midenben megbotlok, rámesnek random dolgok. Ha valami baleset van, én biztos, hogy részvevője vagyok. :D

De már megszoktuk:)

11.-es vagyok:)

2013. szept. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Nyolcadikos vagyok, utálom. Amúgy 5-ös vagyok belőle, a testsúlyom rendben van csak az erőnlétem az káosz. Nem tudok futni, nem is csinálom, meg fejenállást és kézenállást se, nehezen gerendázom, rossz az egyensúlyérzékem és ha pl fejjel lefele vagyok elsötétül minden és elborulok (bukfenc, ffejenállás, kézenállás, korlátozás) meg gyorsan elfáradok, vviszont, ha pl kötélmászás van az megy :) De nem a kedvencem, amúgy se voltam soha mozgékony gyerek, nem is leszek olyan.
2013. szept. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem a tesit.
2013. szept. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én utálom. De olyannyira, hogy sírhatnékom van tőle. És igen, általában utolsónak választanak be. Tudom hogy béna vagyok, de nem tud érdekelni. Számomra minden óra kínszenvedés. Az átöltözés pillanatàtól a befejezésig. Idióta cooper teszt, kötélmászás, foci, egyéb baromságok. Nem vagyok túlsúlyos, de mégis elvárják hogy hozz egy szinyet, és ha nem teszed, te vagy a gyökér. Elviekben a testneveés arra való, hogy megszerette a sportot egy gyerekkel, de a tíz perc futás egyhuzamban meg a harminc fekvőtámasz ezt rohadtul nem kompenzálja. Meg a heti 5 óra kötelező... berosálok. Elmehet a magyat oktatásügy a bús tudjàtok hova.
2013. szept. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem, mert egyszerűen bénának születtem. Erőnléttel, állóképességgel nem lenne gond, ha akaraterőm is meglenne hozzá. De bármi, amihez ügyesség kell... az a halálom.

Szerencsére a tesitanár normális, laza, meg az osztálytársak is elfogadnak így :D

2013. szept. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem tehetek róla hogy béna vagyok.:D Bírnak az osztálytársaim, de utolsók között választanak be, mert tudják, hogy ügyetlen vagyok.xd De nem érdekel a tesi.

12/L

2013. szept. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!