Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tudnátok ajánlani egy jó és...

Tudnátok ajánlani egy jó és főleg olcsó kamaszkorra szakosodott pszichológust Bp-en?

Figyelt kérdés
16 éves gyermekemnek súlyos viselkedési problémái vannak, szektába csatlakozott, de hát nem is csoda, itthon semmi jót nem tapasztal. Olvastam, hogy ilyen esetekben már csak szakember segíthet. Kérem az válaszoljon csak, aki érdemben tud segíteni, és tényleg ismer pszichológusokat. Köszönöm.
2013. okt. 3. 07:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Lehet, hogy nem fogod értékelni érdemben a válaszomat, de az is lehet, hogy ez az opció még nem jutott eszedbe.

Az iskolapszichológus "ingyen van", azt persze nem tudom, hogy jelenleg ez hogy működik (sok cikket olvastam azzal kapcsolatban, hogy több helyen a pszichológusokat "leváltották" a sulirendőrök, szóval ez idén nagyon kétséges, de mindenképpen megér egy próbát, érdeklődj az iskolában, van-e ott ilyen szakember).

2013. okt. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, meg lehet próbálni utánajárni, de még nem hallottam sajnos, hogy az iskolájukban működne pszichológus. Meg fogom nézni.
2013. okt. 4. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!