Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy éljem meg az álmom, ha...

Hogy éljem meg az álmom, ha senki nem támogat?

Figyelt kérdés

Ezer éve arról álmodom, hogy színművészeti egyetemen fogok tovább tanulni. Táncoltam, énekeltem több évig. Már lassan 3 hónapja könyőrgök a családomnak, hogy fogadják el az álmom. Mindenki szerint csak bohóc leszek, és nen lesz munkám. De ezt szeretném csinálni. Nem akarok orvos lenni mint ahogy ők azt elképzelik. Hogy győzzem.meg őket? Jövőre leszek végzős addigra el kell fogadniuk az álmom!!

Pls help.

17/L



2013. okt. 25. 20:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudják miért erőltetted. Majd felvételizel aztán bizonyíthatsz.
2013. okt. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted amikor a legnagyobb színészek a pályájukra léptek, nekik mit mondott először a családjuk, hányan támogatták őket, és hányan mondták, hogy hülyeség, amit elképzeltek? Ennek ellenére mégis oda jutottak, ahova. Mert megdolgoztak az álmaikért. Kell a családod jóváhagyása? A legjobban azzal győzheted meg őket, hogy megcsinálod.
2013. okt. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) sokkal jobb lenne ha támogatnának, de ha nem akkor is igyekszem bizonyítani! :)
2013. okt. 25. 20:39
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, mintha én lennék. :D Egy csónakban evezünk, kérdező. :D
2013. okt. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor lehet hogy még találkozunk az egyetemen... Respect! :D
2013. okt. 25. 21:14
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne törődj velük. Most ez csúnyán hangzik, de attól még így van. Mire felvételizel, 18 leszel, megmondod nekik, hogy: Anyu, apu, jelentkeztem a színművészetire.

Én is ezt tettem, hőbörögtek egy kicsit, megmondták, hogy úgysem vesznek fel, bár igazuk lett, de nagyon nem vágott a földhöz. :D

Azért jelölj majd be mást is, ne lébecolj otthon. Valami hozzá közel álló szakot elkezdhetsz (gondolok ezalatt valami humán szakterületre, magyar, vagy valamilyen nyelvszakot) és próbálkozhatsz újra, meg újra. (Mert nem bántásból, de nagyon kevés embert, sőt, szinte senkit nem vesznek fel elsőre)

2013. okt. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Pénz is kellene hozzá,drágám,ezt már 17 évesen tudhatnád.Ne álmodozz pénz nélkül!Ingyenesre csak nagyon,de nagyon jó eredményekkel vesznek fel!Én nem akarom az álmaidat "összetörni",de ésszel kell gondolkozz,nem csak a szíveddel!

Ha sikerül az ingyenes,a szüleid ÁLLVA FOGNAK TAPSOLNI!

2013. okt. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A színművészetire nem államisokat és államisokat is ugyanúgy kiszórnak.
2013. okt. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Így van, az utolsó előtti eltévesztett valamit. A Színművészetin belső felvételi van, az érettségi alapkövetelmény, de az eredményét annak sem nézik.
2013. okt. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok a Drágád egyrészt másrészt ha van pénzed ha nem, nehéz bekerülni. Tisztában vagyok mindennel és előkészítőre is járok!! Ne úgy képzeldbel, hogy egy hete kippattant a fejemből az ötlet.. De köszi a válaszokat! :))
2013. okt. 26. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!