Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti engednétek 14-15 éves...

Ti engednétek 14-15 éves gyereketeknek, hogy néha felnézzen chatroulettre? Csakis kizárólag beszélgetni akar, valamint pár "híresebb" embert megkeresni.

Figyelt kérdés
2013. nov. 2. 16:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Persze,nem veszélyes a chatroulette.Nem maffiatagokkal ismerkedik ott..azok az ismerkedések is teljesen felszínesek.Egy épeszű gyerek tud vigyázni magára.
2013. nov. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Miért ne?
2013. nov. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
14-15 évesnek, ha tényleg csak néha néz föl és nem egész nap előtte ül, akkor megengedném.
2013. nov. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is engedném egyszer-kétszer. Én 15 voltam kb. amikor először felmentem az egyik barátnőmmel, aztán azóta is max. kétszer voltam fent szintén 15 évesen.
2013. nov. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
És ezt miért kell megkérdezni? Menj, ha akarsz:)
2013. nov. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Már van rajta +18-as szűrőrészleg, ha attól félsz, hogy rá fogják verni a farkukat.
2013. nov. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
Te most komolyan szabályozni akarod a 14-15 éves gyereked internetezését? Vicces...
2013. nov. 3. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem kérdeztem meg... Egyedül nem szokásom felmenni, csak ha barátokkal vagyunk, és már nincs mit csinálni. Nem rossz, bár tudni kell, hogy meddig szabad elmenni. Soha nem adok meg semmilyen személyes adatot, és nem beszélek személyes dolgokról. Nem veszélytelen dolog, ha az ember nem figyel kellőképpen oda, mit árul el magáról.

Egyébként is, hogy kérdeznék rá? Anya, felmehetek egy oldalra, ahol idegen emberek látnak engem, és beszélgethetek velük? Frászt kapna.

16/L

2013. nov. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy ennyi idősen még kifejezetten szabályozni lehet azt, hogy milyen oldalakat nézeget.

Ha kisebb gyerekem lenne (8-10), biztos, hogy csak a felügyeletem mellett használhatná a gépet, viszont egy ennyi idős gyereket nem hinném, hogy jogom lenne korlátozni. Meg hogy lenne értelme.

2013. nov. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Frigg ***** válasza:

Igaz, én már 23 éves vagyok, de tavaly nyáron elég sokat használtam ezt az oldalt. Egyedül, és barátnőmmel is. Én jól éreztem magam, rengeteg helyről lett ismerősöm, levelezőtársam. (Amerika, Olaszország, Franciaország, Spanyolország, Finnország, és még sorolhatnám). Nyelvgyakorlásnak nekem tökéletes volt, és több olyan személy is van, akikkel azóta is rendszeresen tartom a kapcsolatot. Persze vannak idióták is az oldalon, de nagy előnye, hogy egy másodpercbe kerül továbbkattintani a következőre, valamint nem kötelező a kamera használata, és keresési beállítások is vannak. Szóval szerintem megéri.


23/N

2013. nov. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!