Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális dolog az, hogy egy...

Normális dolog az, hogy egy 16 éves lány együtt éljen a 20 éves barátjával? Szülők! Ti engednétek ezt?

Figyelt kérdés
2013. nov. 11. 19:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy engedném, ez nem normális. Gyereknek még otthon a helye és örülhet, ha pénteken és szombaton bulizhat egyet.
2013. nov. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
83%

Nagyon normális. Tényleg, most hogy így mondod...

A szüleim Punnany Massif koncertre sem engedtek el az egyik barátnőmmel úgysem, hogy vittek-hoztak volna.

Méghogy összeköltözni a pasimmal.. Pasim se volt még ember. Úristen. HOVA KERÜLTEM???????

16L

2013. nov. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem nem normális,16 éves még egy éretlen gyerek,az a szülő aki ilyet megenged felelőtlen,és nincs normális értékrendje.?ég azt sem engedném,hogy 16 évesen fiúval aludjon nem hogy vele éljen..
2013. nov. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
55%
A 16 csak egy szám, ha azon ritka tinik közé tartozik, akik tényleg érettek, akkor heti 2-3 együttalvás rendben van, az odaköltözés érdekes, de nem ítélkezem, ha nem ismerem a helyzetet, ennyiből mindenki csak negatívat fog mondani, kivéve pár tini.
2013. nov. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Nem, szó sem lehetne róla,még az együtt alvásról sem.
2013. nov. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Elnézést. Azt nem írtam, hogy a fiú tulajdonképp a családhoz költözött oda. Tehát a kisebb szobában vannak a lánnyal, a nagyobb szobában pedig az anyja, és annak barátja.


A lány már 15 évesen elvesztette a szüzességét. Az anya Ki is borult amiatt, hogy mástól / hónapokkal később tudta meg.


Kíváncsi voltam véleményekre, mert nekem ezt nagyon furcsa volt megtudni.


Egyébként 5 hónapja vannak együtt, és kb 2 hónapja él ott a fiú.

2013. nov. 11. 19:42
 7/22 A kérdező kommentje:
a lány 14 éves kora óta pasizik. kb havonta cserélgette a pasijait. Eddig ez a leghosszabb kapcsolata.
2013. nov. 11. 19:44
 8/22 anonim ***** válasza:
50%
ezek után meg végképp nem normális,érdekes egy anya lehet az ilyen,kiborul,hogy a gyereke szexel ami jogos is mert 14-15 éves taknyos ne szexeljen már,de ez végülis az Ő hibája főleg,hogy a felnőtt fiú oda költözhetett...nagy az Isten állatkertje és széttörték a kerítést...
2013. nov. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
90%
Tudod, hogy miért költözött oda? Nem lehet, hogy "befogadta" a lány családja, mert nem volt hova mennie vagy ilyesmi? Az szerintem elfogadható, de ha csak azért költözött oda, mert össze akartak költözni, az nem.
2013. nov. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Hát elvileg a srácot kidobta a mostohaapja otthonról. A srác anyja meg a pasija mellé állt.

A srác meg össze akar költözni a haverjával, mint bérlőtársak, de az még egy kis időbe telik amíg a haver elintézi a dolgait. És átmeneti a dolog, amíg nem tud költözni.


Tudom, hogy segítség ez a srácnak, ezt aláírom, de nekem akkor is furcsa volt... így elsőre. Öregszem:) nálam pl ilyesmi elképzelhetetlen volt 16 éves koromban...

2013. nov. 11. 20:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!