Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy legyek keményebb csaj? 13/L

Hogy legyek keményebb csaj? 13/L

Figyelt kérdés
Alacsony és sovány vagyok. Az osztály legmenőbb csaja a legjobb barátnőm, ha ő nem jön suliba, el vagyok veszve.:/ A fiúk sokszor piszkálnak, mint mindenkit...mások le szoktak keverni nekik egy pofont, de nekem nem megy. Érzékeny is vagyok, el tudom magam sírni néhány csúnya szó miatt. hogy legyek erősebb (lelkileg)? Meg ha már most 7edik osztályban ilyen béna vagyok, mi lesz középsuliban?:(
2014. jan. 6. 17:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is iylen voltam ennyi idösen, na jó nem sirtam csunya szó miatt de nem mertem megszolitani idegent pl táncon, visszgondolva tök ciki nem tudom mit gondoltam. n középiskolában már messze nem igy volt. tehát nekem csak ez a 12-14-ig volt ez a fura korszak, egyáltalán nem biztos hogy neked rosszabb lesz középsuliban. A cikizésekre a legjobb ah egyik füleden be másikon ki ha azt llátják nincs foganatja abba hagyják mert látják nincs semmi reakciód rá. NA MEG EZEK AZ IGAZI CIKIZÖS DOLGOK NÁLUNK ÁLTALÁNOSBAN VOLTAK KÖZÉPSULIBAN NEM, ADDIGRA AZÉRT KOMOYLODIK MR AZ EMBER.
2014. jan. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

Hasalj neki a tanulásnak, válassz ki legalább egy tantárgyat, amiből te lehetsz a legjobb, sportolj bármit, amihez kedved van (ne azt nézd, hogy mennyire izmosít, hanem hogy egészséges-e és szívesen csinálod-e) segíts szó nélkül a szüleidnek mindenben, látogasd rendszeresen a nagyszüleidet, dédszüleidet, és tedd szebbé a napjukat (hallgasd is végig őket), vállalj önkéntes munkát pl. egy menhelyen, és járj el a szabadidődben oda segíteni, ha kell, akkor hétvégén kora reggel gumicsizmámban, barátkozz olyanokkal, akiknek nincs barátja, légy erkölcsi értelemben véve sziklaszilárd, jellemes, becsületes, és akkor azt mondom: te egy kemény csaj vagy. Akkor is, ha alacsony vagy és sovány.


Pofozkodni meg überciki, meg a piszkálódás is.

2014. jan. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát köszi :)
2014. jan. 6. 17:44
 4/10 anonim ***** válasza:

Figyelj,17 vagyok és életemben egyszer ütöttem meg egy fiút ,mert túl messzire ment és többszőr rászóltam,síkítoztam ,de csak nem hagyott,de nem is kell,hogy pofozgasd őket. Hidd el egy fiú szemébe se menő ha megüti egy lány,ettől nem lesz nagyobb a szemükbe,sőt.

Nem annyira emlékszek,hogy 13 évesen milyenek voltak a fiúk,de szerintem mindegyikkel meglehet találni a hangot és beszélgetni velük,légy velük jóba és nem fognak (vagy kevesebbet) piszkálni. Nem kell nyalizni,legyél laza és add magad. Megfognak szeretni. Aztán ha idősebbek lesztek és egy fiú piszkálni fog bármelyik akkori fiúbarátod meg fog védeni,hidd el! :)


Ezt a legmenőbb dolgot,pedig felejtsd el! Barátkozz,mosolyogj és beszélgess, ne függj egy barátnőtől se.

2014. jan. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Gondolom gátlásos vagy, ha fel kell valakit pofozni. Ilyenkor ne gondolj semmire, csak mozdítsd meg a kezedet. Néha nem árt egy pofon, ilyen korban a fiúk olyanok, mint a baromfiudvarban a csirkék, hogy a legsebezhetőbb/leggyengébb egyedet szétcsipkedik, megkergetik stb. Állj ki magadért.
2014. jan. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek.:)) talán sikerül megváltoznom..
2014. jan. 6. 21:29
 7/10 anonim ***** válasza:
Nézd a jó oldalát. Neked legalább vannak érzéseid, és ez csak tiszteletre méltó!
2014. jan. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Emberek, ma még nem sírtam:)
2014. jan. 7. 17:42
 9/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok és fiú. Szoktam én is sírni és egyáltalán nem szégyellem, mert ez annak a jele, hogy vannak érzései az embernek. Nem egy érzéketlen tuskó.
2014. jan. 8. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Sz*rd le Őket magasról :-)

Keress egy közösséget, ami tetszik (ez lehet az osztályod is persze) - és ott legyél nyitott, vidám, barátkozz! A többi jön magától!

Olyan barát nem kell, aki nem Téged, hanem az általad felvett "menő lány" szerepet szereti. Akkor ő nem is a Te barátod.

Sok sikert, hajrá!

2014. jan. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!