Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ezt szerintetek megengedtheti...

Ezt szerintetek megengedtheti magának egy mai tanár vagy megteheti, mi jár érte?

Figyelt kérdés
Ma az iskolában egy patkányt takáltunk és verték agyon testnevelés órán és mivel én ezt nem díjaztam haza akartam menni leültem a padra . Erre odament a tesi tanár és kérdezte: Neked hol a helyed ? Mondom hát ameddig fel nem takaritják azt nincs gusztusom körülötte ugrálni ! És azért is haza akartam menni mert gondoltam akkor több is lehet. Erre 2x-er nyakon vágott és orditozott velem ! Ezt megteheti vagy mekkora büntetés jár ezért gyermekbántalmazásért előre is köszönöm a válaszokat jah és a patkányok azok ha vannak be kell zárni a sulit ? Köszi a válaszokat !

2014. jan. 15. 14:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
nem teheti meg, menj az igazgatóhoz gondolom volt más szemtanu ök tudják bizonyitani hogy ez történt.
2014. jan. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
Emlékszem pár éve az egyik pácsi koleszban is voltak patkényok, az az ügy ha jól emlékszem még a híradóban is volt. Az ilyen ember nem tanárnak való, hanem libapásztornak.Ott kedvére kiabálhat meg hőböröghet. Lány vagy vagy fiú? Bár jelenesetben ez itt nem számít. Az osztálytársaid látták amikor bántott? Ha igen, menjetek el az osztályfőnökhöz, vagy az igazatóhoz, s neki is mondjátok el mi történt. De a szüleidnek is szólj. Könnyen az állásába kerülhet, ha ilyeneket csinál. És nem, nem üthet meg sem kisiskolást, se nagyobbat. Akkor se ha lenne rá oka, pláne ha nincs.
2014. jan. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok és 7.-es ezért nem is érdekelt annyira de annyit mondanának hogy 2 pofon nem a világ szerintem meg nem igaz mert egy gyereket mi jogon üthet meg ?!
2014. jan. 15. 14:49
 4/18 anonim ***** válasza:
85%
Dehogy teheti meg! Holnap az első utad az igazgatóhoz vezessen, szüleiddel együtt!!
2014. jan. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Csak szüleim reggel mennek dolgozni én meg félnék egyedül szóval lehet csak az osztályfőnöknek szólok
2014. jan. 15. 15:00
 6/18 anonim ***** válasza:
77%
Nos nem teheti meg,na de sajna már annyira nem tehetnek semmit a tanárok,hogy tulajdonképpen a gyerekek és a szülők irányítanak ezért tartunk ott ahol.
2014. jan. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
39%

1.Nem teheti meg.

DE!

2.NAGYON PROVOKATÍVAN viselkedtél!

2014. jan. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
4%

Szaladj, mondd meg anyukádnak. Brühühü.

Iszonyat! Egy hülye Benjamin Spock féle agyament azt mondta, ne fenekeljük el a gyerekeinket, ha rosszul viselkednek, mert a személyiségük sérül, és lerombolhatjuk az önbecsülésüket. Talán mond valamit, hogy Spock fia később öngyilkos lett.

2014. jan. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

utolsó:tévhit,hogy a fia öngyilkos lett.Az egyik unokája lett az.

egyébként nem,a tanár nem tehette volna meg ezt,de te is szemtelen voltál.De a legnagyobb baj,hogy patkányok szaladgálnak az iskolában,és az órán a diákok szeme láttára verik halálra azt a szerencsétlent.

2014. jan. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekel csak az érdekelt hogy mit kap érte de már mindegy mert kirugták holnap már más lesz a tesitanár :)
2014. jan. 16. 16:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!