Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek a gyerekemet...

Szerintetek a gyerekemet elengedjem szórakozni?

Figyelt kérdés
Van egy 15 éves kislányom. Helyén van. Megbízható. De valahogy még is vannak aggályaim , és nem engedném el szívesen. Ti mikor engedtétek el a gyerekeitek először ? Én nem engedném el , de valamilyen szinten megesik rajta a szívem , de azt mondtam neki hogy nem , azonban egy kicsit elgondolkodtam és szükségem lenne kívül állók véleményére.

2014. jan. 25. 13:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
48%

Attól függ miféle szórakozás és miféle emberekkel.


tehát disco nem a legjobb, elég sok esetet hallani, hogy vmi vackot kevernek a piájába, szomszéd csaj is mesélte h egyszer megcsinálták vele.


Kocsmába nem engedik be vagy nem szolgálják ki.

2014. jan. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
van egy megbízható kocsma a környéken , ott tényleg nem történt még semmi , discoba nem is akarna menni , csak házibulikba...
2014. jan. 25. 13:11
 3/21 anonim ***** válasza:
69%

Kocsma nem vészes, most hogy már a bagosok sem füstölhetnek így nem előtte zajlik és kisebb a csábítás meg kínálgatás.


házibulik jók, végülis ha nem egész este iszik és részegedik le akkor sok gond nem lesz, illetve ha mégis, legfeljebb kidöl a wc mellett...

akkor van gáz ha sok fiúval megy azokkal a tipikus páwa majmokkal akik csak arra hajtanak...

bevallom házi bulin néha megfordul, hogy a lány eléggé sokat ivott és rámászik valami pasira, volt, hogy rám, de én mondtam neki, hogy ezt bánni fogja holnapra, pedig én sem voltam szomjas, de smároláson kivűl más nem történt..

tehát végülis annyira nem vészes a helyzet, és nem is tudok olyan esetről a baráti körömbe, hogy bármi nagyon rosszal végződött volna, a legrosszabb esett mindig a hányás és 1-2 elcsattant csók, de ha észnél van és megbízható, nem hinném, hogy félteni kell nagyon, mert őszintén szólva én is elég konzervatív vagyok ilyen dolgokba és nem igazán érzem megbízhatónak a világot már ilyen dolgokba, de szóval, szerintem nyugodtan elengedheted, cserébe majd mesélje el mi volt, meg hogy jól érezte e magát és kész. :)

2014. jan. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
de most meg dühöng , olyanokat mondd hogy tökre megalázó hogy a 13 éves kis csitriket elengedik , meg hogy mindenkit elengednek a barátai közül...
2014. jan. 25. 13:23
 5/21 anonim ***** válasza:
80%

de azok a 13 éves kis csitrák olyanok is, fele már tuti nem szűz, volt részeg is és stb.

én 16 éves koromba kezdtem kocsmába járni és csak 18. születésnapomon rugtam be.


Nyugodtan engedd el, csak legyen észnél.

ha mást nem tapasztalatszerzésnek is jó a dolog, hiszen tudja majd később mire számíthat. :)

2014. jan. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
39%
15 évesen tuti nem engedném el,se kocsmába,se szórakozóhelyre,max olyan házibuliba ahol van szülői felügyelet és nincs pia,max egy pohár sör vagy bor.
2014. jan. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
64%
házibuliba miért ne mehetne ennyi idősen?
2014. jan. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
23%
Mert még csak egy 15 éves kislány és nem mindegy milyen házibuliról van szó,ha csak a korosztálya van és azért rájuk néznek az oké,de ahol idősebbek is vannak ott keresnivalója
2014. jan. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Házibuli is csak akkor ha van otthon felnőtt. Gondolj bele, még gyerek, mit akarna még ilyen korán?
2014. jan. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Házibuliba feltételezem az ő korosztálya van.
2014. jan. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!