Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mikortól számíthatok testképza...

Mikortól számíthatok testképzavarosnak?

Figyelt kérdés

Azért ide írtam, mivel én is tinédzser lány vagyok, és évek óta ilyen problémáim vannak. Az emberek szerint nem vagyok kövér, sőt...talán ha leírnám a méreteimet körberöhgönétek, hogy mekkora idióta...de nem tudok mit csinálni. Minden alaklommal mikor a tükörbe nézek, csak a felesleget látom, és képzelek be magamnak plusszba. Próbálom magam elrettenteni az anorexiától, és a bulimiától. A 2.-tól nagyjából sikerült is, de az első állandóan vissza-vissza tér. Volt hogy több hónapig alig ettem, volt h napi 500 kcl vittem be, és egész délután intenzíven mozogtam, és ha már görnyedtem is, fogyott az arcom túlsúlyosnak láttam magam. Hánytatni 1x próbáltam, de nem ment szerencsére. Nem tudom hogyan küzdhetném le, hogy elfogadjam magam, pedig nincs okom a panaszra tényleg, mert kitűnő tanuló vagyok, sok versenyre járok, a hobbimban is sikeres vagyok, de ha belenézek a tükörbe azonnal rosszul leszek. Attól félek, ha végleg elborul az agyam tönkre fogom tenni magamat. Mit tegyek?

Köszi a válaszokat!



2014. febr. 9. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Keress valakit akivel megbeszélheted a gondjaidat. Egy családtagot, barátnőt vagy tanárt esedleg ismerőst.
2014. febr. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Mi az oka annak, hogy mindig kövérnek érzed magad ? kinek akarsz megfelelni ? ezeken gondolkodtál már ?


Amúgy az jó jel ha már te is tudod, hogy amit csinálsz az nem jó, és ártasz vele magadnak.


26/f

2014. febr. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Igen van, de nem szeretek róla beszélni, pedig nem vagyok csendes, magányos típus.
2014. febr. 9. 22:50
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
El kene menni dilidokihoz. Ettol jobb tanacsot nem fogsz kapni.
2014. febr. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem is egy pszichológus kell Neked, aki tejesen elfogulatlan, ráadásul valószínűleg nem Te leszel az első ilyen páciense.

Nagyon jó, hogy rájöttél, gond van!

Sok sikert!!!

2014. febr. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!