Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Engednétek hogy együtt aludjunk?

Engednétek hogy együtt aludjunk?

Figyelt kérdés

Másfél hónap múlva 17 leszek, 11.osztályba járok...

A barátom pár héten belül pedig 18. November eleje óta vagyunk együtt, de másfél éve barátok vagyunk már.

A szüleim kedvelik őt és engem is az ővéi, bár annyira még nem ismerjük egymást (mármint a szüleivel...:D)...

Anyukám azt mondta 1 év múlva, apukám meg, hogy 18 éves korom után aludhatunk együtt.... Mellesleg szilveszterkor itt aludt nálunk.


Ti így megengednétek, hogy néhanapján hétvégén együtt aludjunk?



2014. febr. 17. 16:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Mivel már aludt ott igen. Egy kérdést megér.
2014. febr. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
3 hónapos kapcsolatban még nem engedném
2014. febr. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%
17 évesen igen.ha 16 lennél nem.de én a helyedben arra kérdeznék rá hogy nálatok aludhattok e együtt.
2014. febr. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
még nincs 17 sem
2014. febr. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Minimum fél év után, 17 évesen talán igen, az előtt semmiképp.
2014. febr. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
65%

Én megengedném, a szülinapodon biztos :)


Szerintem szörnyű, ha egy fiatal lány inkább bujdosva, suliból lógva, parkban, stb. oldja meg a hormontúltengés-levezetést.


Bár nekem fiaim vannak, de ha lesz/lenne kislányom, akkor is így gondolnám.

2014. febr. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
34%
Nálam is ittaludt buli után az akkor 17éves barátom aki akkor csak kialakulóban volt..aztán nem volt semmi hűde dolog.. meg kapcsolat se..:D akkor 15l
2014. febr. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 porcukormókus ***** válasza:

Igen, talan igen. Igazabol en nem a korod miatt aggalyoskodnek, hanem amiatt, hogy meg csak 1,5 honapja vagytok egyutt.

De ha annyira le akarnatok fekudni egymassal, akkor az szuloi engedely nelkul is meg fog tortenni, tehat nem ezen mulik gondolom..

De azert ez nem csak rolatok, fiatalokrol szol. Nekem pl. van egy kisfiam es egy kislanyom, kb. 15ev mulva ok is ennyi idosek lesznek , mint most Te. Es akkor elkepzelem, hogy mindketto hazahordja a masfel honapos kis szerelmeit, hat az gyonyoru lesz.... Azert atjarohazat sem szeretnek, nah...

2014. febr. 20. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Ömm... több, mint három hónapja járunk. Amúgy meg nem lefeküdni akarunk egymással, csak ott aludni a másiknál. A szeretkezést nem úgy akarjuk "megoldani", hogy a szülők a másik szobában durmolnak.

Köszönöm a válaszokat! :)

2014. febr. 20. 20:28
 10/15 anonim ***** válasza:
3 hónap is semmi,és az együtt alvás is korai teljesen függetlenül a szextől,majd 1 éves évfordulótokkor
2014. febr. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!