Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak hogy a szüleim...

Mit csináljak hogy a szüleim igazolják a hiányzásom?

Figyelt kérdés
folyik az orrom, könnyezik a szemem, hőemelkedésem van és fáj a fejem.. de a szüleim azt mondták szó se lehet arról hogy itthon matadjak mert nagyon sok pótolni valóm lenne..
2014. febr. 17. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
36%

És?Igyál Neo Citránt,vegyél be algopyrint,aludj egy nagyot reggelig,és ennyi!Nem kell minden kis szarság miatt otthon maradni.Ez csak egy kis nátha,megfázás.

Jól mondják a szüleid,tessék reggel iskolába menni!

2014. febr. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Menj orvoshoz, ő ki ír és gyógyszert is kapsz. Két legyet egy csapásra.
2014. febr. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De a szüleim nélkül nem tudok milyen orvoshoz menni..
2014. febr. 17. 19:46
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Mindkét válaszolóval egyetértek: gyógyszer alvás, és ha reggel is lázas vagy, és rosszul vagy, na akkor ne menj, akkor viszont doki. Igazából ilyesmi bajból kijössz olyan szintre gyógyszerrel, hogy még a héten bemehess. Talán a szüleid se ellenkeznének ilyen esetben.:)
2014. febr. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, de miért nem tudsz orvoshoz menni?:)
2014. febr. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem is fölösleges lenne ez miatt otthon maradnod. Nem szeretem mikor betegen jönnek be az emberek suliba,mert csak lebaciznak engem is,de mikor még ennyi bajom van,mint neked akkor még bemegyek.


Ha belázasodsz akkor feltétlen menj el orvoshoz,mert ha mást nem a tanárok fognak hazazavarni.


Szerintem is egy fürdő, gyógyszer,sok víz meg egy nagy alvás és rendben leszel. Az orrfolyásra pedig orrspray,orrfújás,esetleg gőzölés.

Nyilván ha tényleg beteg lennél nem küldenének el iskolába :)

2014. febr. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
alvás, és ha reggel is lázas vagy, és rosszul vagy, na akkor ne menj, akkor doki. Szerintem nem lesz szükség dokira. Ez nem olyan nagy betegség!
2014. febr. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
73%
Szeintem itt senkinek sincs igaza, könnyező szemmel, fejfájással, folyó orra suliban ülni?Végig gondoltatok ti ezt amit irtatok?Tudjátok mien zavaroak ezek a tenyezok a tanulas szempontjabol?Suliban nem tudsz odafigyelni,szinte feleslegesen mesz el mert semmi koncentracio kepeseged sincs az oran ! Ez nem elhanyagolhato kis betegseg kerd meg a szuleidet hogy maradhass otthon es mond el nekik ugyan ezt amit en leirtam! Esetleg kerd meg oket hogy vigyenek el orvoshoz...
2014. febr. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!