Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit mondjak nekik? Bővebben.

Mit mondjak nekik? Bővebben.

Figyelt kérdés

Szeretnék járni egy szakkörre. E-mailben tudnám megbeszélni a dolgokat azzal, aki tartja. Nem tudom, mit "kell" ilyenkor írni...Már jártam hozzá tavaly, azóta nem találkoztunk, nem tudom, hogy ő még emlékszik-e rám. Idősebb nálam, de akkor tegeztem, nem tudom, hogyan szólítsam meg. Valamint, hogy egyébként mit írjak neki. Még facebookon is tudnék vele beszélni, de az talán kicsit érdekes lenne.

A másik oldala, hogy...a szüleim nem engedik meg, ezért "titokban" járnék el suli után. Nem akarom őket átverni, de nem lehet velük beszélni. Nem tűnik fel nekik, ha máskor jövök haza mert elmaradt vagy lett még pár órám, gondolom ezt sem vennék észre. Tulajdonképpen nem foglalkoznak velem. Van saját pénzem, ebből fizetném. Előbb utóbb rájönnének, mérgesek lennének, de addigra látnák, hogy tényleg csinálom és szeretem, szóval megéri...Csak nem tudom, hogy kinek mit kéne mondanom. A szüleimnek, hogy hova járok el, ha megkérdezik és a tanárnak. Vagy hogyan tudnám rávenni a szüleimet, hogy mégis megengedjék és elkerüljem a hazugságokat.



2014. febr. 22. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szakkör ez?
2014. febr. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Rajzszakkör.
2014. febr. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen:)Pár kérdéssel lentebb.
2014. febr. 22. 17:41
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Anno ők is hazudtak neked a mikulásról,jézuskáról és a nyusziról mert a te lelkednek az volt jó.

Most hazudsz nekik mert nem akarod őket megábántani.

Érvekkel győzd meg őket. Ha nem megy hazudd hogy barátnődhöz mész tanulni délutánonként.

2014. febr. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, azt hiszem ez lesz meg angol szakkör (ingyenes, a suliban), előadások (szintén), plusz órák, barátnők lesznek a hazugságok. Rossz érzés belegondolni, hogy eztcsinálom majd velük, de szeretnék eljárni a szakköre és jelenleg nincs jobb ötltem.:(
2014. febr. 22. 20:56
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
de miért kell hazudnod arról, hogy szakkörre jársz? Szüleid nem támogatnak ebben vagy mi?
2014. febr. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, a szüleim nem engedik meg.
2014. febr. 23. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!