Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit reagálnátok ha a 14-15...

Mit reagálnátok ha a 14-15 éves lányotok egyszer azzal menne haza hogy terhes a barátjától, (nagyon szeretik egymást) Melléjük állnátok/kitagadnátok/követelnétek a vetélést?

Figyelt kérdés

2014. márc. 2. 20:11
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
43%
Két nagy pofon először neki hogy ennyi esze van, aztán magamnak hogy nem tudtam normális embert nevelni belőle. A gyereket meg tartsa meg. Ha szexelni volt esze vállalja a felelősséget ő is meg a srác is. Segítenék neki elintézni mindent, hogy amint megszületett a gyerek lehessen magántanuló.
2014. márc. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
53%
Abortusz. Ebben a korban még nem annyira döntéskèpes, igy én döntenèk helyette. Az ő jövője érdekében .
2014. márc. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
86%
Segitenék neki.Nem bántanám igy is 1000 pofon fogja érni még másoktól.Vége a gyerekkorának,felelőséget kell vállalnia egy másik emberért.Beszélnék a fiú szüleivel hogy ők hogy gondolják,miben tudnak segìteni.Csaladi összefogással nem lesz baj
2014. márc. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
52%
Először is az EGÉSZSÉGE érdekében abortusz. Még kislány, nem áll készen egy terhesség kihordására, a nevelésről már ne is beszéljünk. Nem tagadnám ki. Mindenki hibázhat, egyszer.
2014. márc. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
nem szexeltek... csak maszatolás volt...
2014. márc. 2. 20:25
 6/44 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt szex, de a spermája valahogy feljutott a méhedig. Hát így már megvan bocsájtva kb.
2014. márc. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
99%
Ja az más! Reméljük mire megszületik már engedélyeztetik a Maszat nevet! :)
2014. márc. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
53%

Én biztos, hogy nem pofoznám fel. Ez épp elég nagy pofon lenne neki az élettől. Biztos elbeszélgetnék vele, hogy hogy lehetett ilyen felelőtlen és stb., de semmiképpen nem bántanám, mert elveszíteném a bizalmát és inkább nekem mondja el, minthogy úgy kelljen megtudnom mástól.

Majd abortusz.

2014. márc. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
59%
Elgondolkodnék, hogy milyen gyereket is neveltem. Utána alaposan elbeszélgetnék vele, megkérdezném mit szeretne, de az abortusz felé terelném. Egyrészt gyereknek gyerek nem való, másrészt nem tudnánk még egy gyereket biztonsággal felnevelni, meg nem is akarnánk.
2014. márc. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
84%
Leülnék vele a pasijával az apjával és a srác szüleivel hogy ki mit szeretne.
2014. márc. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!