Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti egy 16 éves lánynak...

Szülők! Ti egy 16 éves lánynak engednétek, hogy a barátjával aludjon?

Figyelt kérdés

Nem én vagyok a gyerek,és a szülő sem.A húgom jövő héten lesz 16 éves.Több mint fél éve együtt vannak a barátjával.Nem igazán ismerem a fiút(20 éves),de rendesnek tűnik.

Arra lennék kíváncsi,hogy ti szülők,meg engednétek-e a lányotoknak,hogy a fiújával aludjon ennyi idősen,illetve ti hány évesen engedtétek meg a lányotoknak?

Nemtudom,én úgymond elég régimódi vagyok,ahogy a szüleink is.Ezért is gondoltam rákérdezek itt is,hogy hogy megy mostanság.Vele igazából sokkal engedékenyebbek a szülők,mint anno velem voltak.Már elengedik bulizni,ide-oda,sokáig kint lehet..vagyis jóval tovább mint én ennyi idősen.Ezek mellett a jegyi sem jók,bár ez nem a pasizás meg a bulizás hibája,már kisebb korában sem ment neki könnyedén a tanulás.Viszont ezeket félretéve egy nagyon rendes,okos,életre való kis csaj és akármilyen furán hangzik érett gondolkodású.(bár az én szememben örökké az idióta kis pisis hugom marad:D)

Nálam lány (kb) 18 évesen aludt,úgyhogy kíváncsi vagyok,hogy a szüleink ezt is meg engedik-e neki..

Csak gondoltam rákérdezek itt is,mert a drága húgom nyaggat már egy ideje,hogy nem igazán meri felhozni anyuék előtt a témát,meg segítsek neki meg puhitsam meg őket stb stb.Érdekel,hogy egyáltalán érdemes-e segíteni neki,én személy szerint meg engedném,de hát még nem vagyok szülő.



2014. márc. 3. 01:19
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
62%
Nem. Persze tudom én is, hogy szexelni nem csak éjjel, együtt alváskor lehet, de az együttalvás az nálam a felnőtt párkapcsolat része.
2014. márc. 3. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

Már nem szűz,ezzel a fiúval vesztette el a szüzességét 1-2 hónapja.Erről anyuék is tudnak.Engem ez nagyon meg lepett,reméltem,hogy várni fog vele még de hát az ő döntése,én nem vetem meg e miatt.Meg hát tényleg jó dolog,minek fossza meg magát ettől az élvezettől.

Nagyon jó a kapcsolatunk,szinte mindent megbeszélünk,így nekem mondta el ezt is először.Szüleinkkel kevésbé jó a kapcsolatunk,vagyis nem azt mondom,hogy nem jó a kapcsoltunk.De se én,se hugi nem tudtunk soha,szinte semmit megbeszélni velük,olyan "távol" vagyunk tőlük.Emiatt nagyon sokszor én nevelgettem,tanítgattam a hugom.És lám,így is egy szerető családban nevelkedik.

Ó és persze,nem szeretnék meglátni 1 olyan kommentet sem,hogy 15-16 évesen minek szexel,az ő dolga,én meg igazából nem vagyok kiváncsi a nemi életére..Csak tudni szeretném,hogy érdemes-e felvetni ezt a dolgot,segítsek neki puhítani az ősöket vagy fel se hozzuk a témát.

2014. márc. 3. 01:42
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
nem
2014. márc. 3. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
89%
Figyu,alap már nem szűz, szüleitek is tudják, akkor miért ne? Így már nem fogja megerőszakolni... Vagy kommentelők, attól félnétek, h leaprítja a családot amíg alszotok? 16 évesen simán. Mi 4en vagyunk lány testvérek és mindannyian 16 évesen vihettük haza a pasiankat, mindig azt mondták, h ez a mi magánéletünk és ha hibázunk akkor tanulunk belőle. Igen és akkor most lehet lepontozni meg leoltani, ez hidegen hagy ;)
2014. márc. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
91%
Nem.
2014. márc. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
92%
Honnan tudnank,hogy a TI szuleitek hogy reagalnanak a keresre? Az, hogy en vagy egy masik szulo mit engedne meg, a ti szuleiteket aztan sehogy se befolyasol.
2014. márc. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

Engem elengedtek. Pont azért, mert anyám tisztában volt vele, hogy ha le akarok a barátommal feküdni, nem az fog visszatartani, hogy nappal van. Akkor meg tök mindegy. Ráadásul messze is lakott, szóval egy napra nem érte volna meg utazni sem.

Én is elengedném a lányom (bár még nem vagyok szülő). Ha nem szűz, akkor meg pláne.

2014. márc. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
40%
Nem számomra nem elfogadott az, hogy 1 éves nemi életet él, ennek ellenére megteszik annak sem örülnék, de hogy erre én külön alkalmat teremtsek elképzelhetetlen. Egy tini aludjon a saját ágyában majd ha jövőre is együtt van a barátjával talán megbeszélhetjük. Tini kapcsolatnak nem része a sex meg az együtt alvás.
2014. márc. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
16 éves akart lenni-.
2014. márc. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Nem engedném,még csak most lesz 16, félév nem olyan hosszú idő,azt meg abszolút nem tartom elfogadhatónak,hogy már jó ideje nemi életet él,hiszen még egy éretlen gyerek.Hangsúlyozom nem csak a szex miatt nem engedném 15-16 éves lány még ne aludjon a barátjával,ha 17 évesen még együtt vannak akkor ugye már kb 1,5 éve együtt lesznek ismerik a szüleid a fiút,megbízható a lány akkor mindenképp,de így biztosan nem.
2014. márc. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!