Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Ti hogy oldjátok...

Kamaszok! Ti hogy oldjátok meg a suli mellett, hogy eleget tudjatok együtt lenni a barátotokkal/ barátnőtökkel?

Figyelt kérdés
2014. márc. 3. 18:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Suli mellett mi a gond? Délután, hétvége nem jó?
2014. márc. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Délután és hétvégén.
2014. márc. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%

Megoldas: nincs baratom.

14/L

2014. márc. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Osztálytársak vagyunk. :P

De amúgy volt olyan barátom, akivel nem jártam egy suliba és simán megoldottuk. Ha mást nem, akkor szimplán együtt mentünk haza (megvártuk egymást a másik sulijánál). És ha volt időnk/nem kellett sokat tanulni másnapra, akkor találkoztunk. Meg hétvégén. :) Ennyi. :)

17L

2014. márc. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy iskolába járunk, de a volt barátommal suli előtt és után találkoztunk.
2014. márc. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%
3as es nen szeretnel egyet? ;)
2014. márc. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

Barátommal más suliba járunk, koleszos vagyok..hétvégén anyám csak 3-4 órát enged találkozni vele..szóval pénteken előbb megyek haza, vasárnap meg nála alszok és reggel megyek vissza suliba..mivel már elég rég óta együtt vagyunk az ottalvás megengedett..ő aludhat nálunk..mondjuk anyám ha megtudná h nem csak barátom aludt nálunk, de én is náluk kitekerné a nyakam..mert hogy "csak egy örömlány alszik a pasijánál házasság előtt"

17L

2014. márc. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nekem sincs, de ha lenne, meg tudnám oldani. :)

15/L

2014. márc. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Osztálytársak vagyunk :D Aztán délután még vele vagyok 1-2 órát pénteken meg estig és kész.. Néha szombaton is találkozunk délután, de az nem gyakori.
2014. márc. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Távkapcsolat, szóval kicsit mást jelent a "megoldás", a találkozás ugyanis így nyilván hétvégente történik meg. (Egy-két hetente hétvégén általában péntek-vasárnap, de ha valami valamelyik nap közbejön, akkor nyilván csak két nap, esetleg csak egy.) Ami problémásabb (azon túl, hogy így az itthoni barátaimra nincs annyi időm hétvégente, mint ezelőtt), az a hétköznap, és a beszélgetés megoldása. Egy ideje kicsit kipihenetlen vagyok...
2014. márc. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!