Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak, hogy megengedjék?

Mit csináljak, hogy megengedjék?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok.És eléggé elkezdett nőni a bajszom.De édesapámról tudni kell,hogy utál borotválkozni. És azt mondja hogy várjak még vele én is (szerinte minél később kezdem annál jobb),de engem már eléggé zavar... :( De viszont a tudta nélkül sem szeretném elkezdeni! Remélem jó témába írtam a kérdést! Előre is köszi

2014. márc. 7. 06:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Veszel borotvát, borotva habot, és használod őket. Ennyi. Elég nagy vagy már ahhoz, hogy eldöntsd kell -e borotválkoznod.


Az meg tévhit, hogy gyorsabban, sűrűbben fog nőni a bajszod, ha korán kezded a borotválkozást.

2014. márc. 7. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kezd el, én is hasonló cipőben jártam annak idején, és irtó rossz visszanézni az abban az időszakban készült fotókat, mikor még nem borotválkoztam, de ott volt az a pelyhes legénybajusz... borzalom
2014. márc. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi! Igazából csak azt akarom,hogy áldását adja rá! :D Tisztában vagyok vele,hogy nem fogja visszaragasztani! Csak nem tudom mi lesz a reakció!(Maximum szól,hogy még korai) :/

Felpontoztam mindkettőtöket! :)

2014. márc. 7. 21:56
 4/4 anonim válasza:
szia. lány vagyok. és csak azért mondom, amit mondani fogok, mert segíteni akarok, szóval ezt monddd meg apukádnak. A barátnőimmel együtt szoktunk röhögni ezen a tinibajuszon, mindenki kegyetlen gáznak tartja. Mert tényleg az. És ha már 30 éve borotválkozni fogsz, nehogy már az a pár hónap számítson. Ez a kezdeti bajusz a nyomik védjegye komolyan mondom.Ezt mondd meg neki.
2014. márc. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!