Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! A ti szuleitek sem...

Kamaszok! A ti szuleitek sem szeretik, ha betegen nem mentek iskolaba?

Figyelt kérdés

A kerdes lehet kicsit fura. De en a szuleimen teljesen ezt erzem, hogy nem hiszik el, hogy beteg vagyok. Penteken annyira rossz volt a kozerzetem, hogy egesz nap csak az agyban tudtam dogleni, nem mentem suliba, de orvoshoz sem, mivel en nagyon ritkan vagyok beteg, meg amugyis inkabb ez a kimerultsegtol szokott lenni, a pihenes altalaban megoldja. Hetvegere azonban minden bajom lett pl. nathas vagyok, kohogok meg ami a megfazassal jar.

Holnap elmegyek orvoshoz, de en azt erzem, hogy olyan rosszalloan tekintenek ram a szuleim azert mert otthon maradok es kiiratom magam 1-2 napra.

Jo, most nem vagyok a halalomon, de annak sincs sok ertelme, hogy bemegyek a suliba, aztan csak fekszek a padon es elvegetalok az osszes oran.Mondjuk szoktam olyat csinalni, hogy neha nem megyek be a suliba pl. multhet csutortokon, amikor 6 orabol 6-on helyettesites volt, raadasul nem is haladtunk az anyaggal.

Szoval neha ilyen modon ellogok napojat, de a szuleim mindig tudnak rola.

Raadasul a tanulas rovasara sem megy, osztalyelso vagyok egy gimnaziumban.

18\F


2014. márc. 9. 11:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ez van... lázasan is be kell mennem, nehogy "lemaradjak" 17/L
2014. márc. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Nos, az en gyerekem ugyan jóval fiatalabb nalad, de en szulokent valoban nem szeretem, ha kimarad az iskolából. O is olyan, mint en voltam, hogy a tanár magyarázatát könnyen megjegyzi, egyedül nehezebb tanulnia. Tehat kis megfazassal megy iskolába, de ha komolyabban beteg - most pl nonstop kohogott- itthon marad.
2014. márc. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Ha tényleg beteg vagyok akkor már ők szokták mondani,hogy nem mehetek iskolába és irány az orvos. Ha csak ez a fáradság,köhécselés,orrfolyás van akkor természetesen megyek.


Akkor nem megyek be,mikor már tényleg NEM tudok. Így ebből sosincs probléma itthon.


De például van olyan osztálytársam akinek ha már picit is folyik az orra egyből megy orvoshoz. Ilyen esetben én se díjaznám ha a gyerekem azért maradna otthon,mert fújni kell az orrát.

2014. márc. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

Nálam is utálják a szüleim ezért nem is engedik hogy itthon maradjak. Eddig két variáció jött erre nálam: szépen súlyosbodott és torokgyulladás lett, illetve most már két hete vagyok beteg és még mindig nem gyógyultam ki.

Én is szintén osztály első vagyok :) 18/L

2014. márc. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az enyémek ezek szerint nagyon furcsa teremtések. :)

Ők inkább örülnek annak, ha néha 1-2 napra kimaradok, és tudok pihenni.

Ha nincs semmi bajom, és nem akarok menni suliba, akkor sem kell semmilyen betegséget sem eljátszanom, támogatnak, és mondják, hogy legalább kicsit pihenek, úgyis nagy a hajtás.

2014. márc. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az enyémek is örülnek ha kicsit otthon maradok. Sosem kellett betegen elmennem iskolába.


16l

2014. márc. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
Engem is non-stop beküldtek, volt olyan, hogy annyira meg voltam fázva mint a nyavaja, úgy néztem ki, mint valami hulla, alig tudtam állni. De azért szívfájdalom nélkül elküldtek suliba. Volt, hogy a lábam úgy meghúzódott, hogy nem tudtam ráállni, akkor is mennem kellett, 2-3 hétig a haverjaim cipelték a cuccaimat utánam, meg segítettek lépcsőzni.
2014. márc. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
81%

Az én szüleim teljesen kikészülnek ha nem megyek:

Most is fás a fejem, szamárköhögésem van, fosok, folyik az orrom; másnéven minden balyom van MÁR 1 HÓNAPJA. DE LE SE SZARJÁK.

Holnap lesz hétfő. Ezt az üzenetet már este írom; holnap reggel megpróbálom végre rávenni őket hogy had mennyek már el orvoshoz, de fogadjunk hogy nem fog sikerülni.

Belém tolnak 10 kiló gyógyszert és takarodj az iskolába!


De amúgy bírom hogy a szülők jobban tudják hogy van-e valami bajod, vagy itthon kell-e maradnod mint a:

-Te

-A doki

Szóval legalább elmehetnék orvoshoz de neeem; ők tudják hogy nekem semmi bajom....

Szóval gratulálok az ilyen szülőknek.

2018. jan. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én ha beteg vagyok és menni akarok, nem engednek.
2018. febr. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

balazsm20052005,

Megértem a szüleidet. Azt szeretnék, hogy legalább írni megtanulj....

2018. febr. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!