Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Buszozó kamaszok, történt már...

Buszozó kamaszok, történt már veletek buszozás közben valami érdekes, furcsa, szokatlan esemény?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is kérnék
2014. ápr. 20. 09:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%

Nem. Semmi szokatlan. Csak ilyesztő. Amikor folyamatosan úgy éreztem hogy valaki figyel. Csak voltam olyan buta hogy nem néztem körbe.

14/L

2014. ápr. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Már nem vagyok kamasz de ez régebben történt: egyszer az ölembe hányt egy kislány :S Nagyon undi volt... reggel suliba menet történt, fordulhattam haza átöltözni, de az a szag... böá, majdnem én is hánytam
2014. ápr. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ciccegve beszólogattak, öregasszonyok, hogy milyen ganyé vagyok, nem adom át az 50 éves sejhajának a helyet. Felálltam, és arrébb mankóztam.
2014. ápr. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer felszállt egy részeg és engem szúrt ki a 30 utasból. Mondta(már amennyire érteni lehetett), hogy ő ott fog leszállni, ahol én. A következőnél le is szálltam a hátsó ajtónál, a részeg is. Sokan voltak és a forgalom is nagy volt. Nem tudtam volna átmenni az úton, meg a részeg is elindult. Az első ajtón visszaszálltam. A sofőr meglátta, hogy milyen állapotban van és bezárta előtte az ajtót.

16/L

2014. ápr. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Csomó dolog történt, amik most eszembejutnak leírom:


- 2 buszsofőr (akiknek már lejárt a műszakja gondolom, mert mentek haza, utasként) elkezdtek hülyéskedni az egyik járaton, a sofőr mellett. Ismerték egymást a sofőrrel. De elég hangosan hülyéskedtek, az egész busz hallotta. Kedvencem az a rész volt, mikor az egyik benyomta a vészjelzőt, majd felkiáltott hogy "Vész van, nem tudom hogy kell jelezni ebben a vasszörnyben" :D. Aztán a sofőr visszakiabált hogy már tárcsázza is a tűzoltókat + mentőket, mert ő sem emlékszik már rá. Szokatlan volt látni, hogy vannak még olyan sofőrök is akik nem besavanyodottak vagy utálják a munkájukat.


- Jelzett 2 srác az egyik megállónál, a sofőr meg továbbhajtott véletlenül, nem állt meg. A 2 állat meg elkezdte verni az ablakokat, nyomkodta a vészjelzőt, meg ordítottak előre mindenféle szép dolgokat a tömött buszon. Aztán már kezdtek előremenni, én komolyan azt hittem, hogy meg fogják verni a sofőrt, amiért nem nyitotta ki az ajtót. De végül nem lett semmi, mert pont jött a következő megálló ott meg letolták a képüket a buszról.


- 2 kb. 10 éves gyerek szülők nélkül utazott, odamentek mindenkihez, de iszonyat kellemetlenek voltak, az egyik nőnek a bevásárlószatyrában elkezdtek turkálni, fogócskáztak a buszon, ordítoztak, vagy 20-25 percen át.


- Ez a favorit, osztálytársaimmal ezen röhögünk már fél éve: Egyik reggel utaztam tömött buszon, egy kb. 17 éves csaj meg srác mellett. Viszonylag egész jól elvoltak addig, amíg el nem kezdtek hevesen puszilkózni meg harapdálni egymás fülét, de úgy, hogy a csávó a csaj fejét hozzányomta ahhoz a kezemhez, amivel fogódzkodtam, a vállát meg az enyémhez. Iszonyat kellemetlen volt, de őket rohadtul nem zavarta, hogy néha már a srác az én nyakamat harapdálta. Kb. 5 perc után diszkréten megkérdeztem a sráctól, hogy "A hölgyet esetleg meg is dugod még itt az út folyamán?" amire visszaválaszolt a csaj nagyra nyílt szemekkel, hogy "Hé, dehogy, hát én a húga vagyok". A mai napig nem értem, miért kezdett el a húgának hevesen szájrapuszikat adni, meg harapdálni a nyakát. Az egyik haverom ismerte őket, és aztán kiderült, hogy tényleg a húga a srácnak, tehát no comment. Reggel dugom, este húgom?


Aztán az se volt semmi, amikor osztálytársam kibeszélt egy gyereket általános iskolában, az érintett anyukája meg pont ott ült a buszon, és ráismert, hogy a gyerekéről beszél, nem túl szép dolgokat. Jött egy 15 perces hangos ordítozás a féltömött buszon, hogy "Te miért figurázod ki az én Tibikém??"


Ugyanebbe az osztálytársamban kötött bele egy öreg néni, miután rálépett a szatyrára, egy olyan szinten tömött buszon, hogy az emberek egymás cipőjén álltak. Elkezdte lökdösni, hogy "Még egy ilyen és olyat lekeverek hogy csak na, kisköcsög" :DD


Az is kellemes volt mikor szalaghúzódásom lett, és nem tudtam rálépni a lábamra. Hazaküldtek a suliból. Kb. 2-3 éve nem ültem le egyszer sem buszon, viccből gondoltam is, hogy na, tuti belém fog kötni most valaki csak azért is. Leültem egy szép eldugott helyre a jármű végébe, kb. 4 perc kellett hogy felszálljon egy negyed kilós retiküllel egy 40 éves nő, aki lazán elkezdett szitkozódni, hogy "Bezzeg a nagy lógyerek nem adja át a helyét". (Ez is elég poén, nálam egy több kilós hátizsák, teniszütő a hátamon, tornacucc a kezemben, nála semmi, és most tényleg adjam át a helyet?) De sajnos azt a 3 megállót amennyit utazott állnia kellett, mert a nagy lógyerek nem adta át a helyét :-(

2014. ápr. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
a cigányokkal szokott néha affér lenni, ilyenkor az autóbusz vezető leállítja a buszt és addig nem megy tovább míg le nem szállnak. Hatni szokott szerencsére... :D
2014. ápr. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
27%

Nem vagyok már kamasz (39 nő), de amikor terhes voltam a kisfiammal és nagy volt a hasam, akkor bizony az égvilágon senki nem atda át a helyét. pedig ott ültek sokan, fiatalok, fülhallagtóval a fülükben. Sőt egyszer amikor valami csda folytán jutott helyem, akkor is átadtam egy reszketeg, idős néninek, mert neki sem volt senki hajlandó átadni a helyet. Pedig alig bírt állni szegény. De nemcsak a fiatalok,hanem mindenki ilyen. Tisztelet a kivételenek.


Ahol én lakom,ott van olyan busz ami szinte állandóan tömött.Nagyterhesen inkább gyaogoltam,minthogy azon a buszon menjek.

2014. ápr. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

OFF

#7


Csak egy megjegyzés a másik oldalról.

Én is fiatal vagyok és én is szoktam zenég hallgatni a buszon. És ha ülök, akkor nem szándékosan félrefordítom a fejem, hanem egyszerűen nem bámulok meg minden felszállót, hogy mi a nyűgje.

Ha valaki szeretne leülni, nyugodtan meglehet kérni egy szimpatikusabbnak látszó embdrt, hogy legyen szíves engedje át a helyét. 90%-ban nem mondanak nemet az embernek.

Persze mindig könnyebb sértetten hallgatni, otthon az i terneten meg szidni a "mai fiatalokat".


ON

Egyszer egy csaj ajtózárás előtt felsunnyogott hátul a buszra. A sofőr megkérte, hogy vig,előre a bérletét, mire leszállt es leköpte a buszt.


Volt, hogy egy kissé értelmi fogyatékos szállt fel, mindenkinekmavyarázott, hadonászott. Valaki rászólt, hogy nyugodjon már le, erre elővett kést. Kb mindenkit kitört a frász. Szerencsére volt a közelben egy rendőrörs, a sofőr odatelefonált, a kövrtkező megállóban már várták a buszt és leszedték róla.

2014. ápr. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
79%
13 éves lány vagyok és mikor osztálykirándulásról mentünk hazafelé leültünk az osztálytársammal és egy idősebb fazon állt mögöttünk és mintha be lett volna szívva mert ilyenekről beszélt hogy a zöld űrlények megtámadnak minket és közben gesztikulált...
2014. jún. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer suliba menet láttam, hogy egy srác ott ül egyedül leghátul, és szomorúan bámul maga elé. És ez minden nap így ment, de nem nagyon foglalkoztam vele. Pont pénteken gondoltam már, felvidítom. Leülök mellé, elkezdek neki beszélni, hogy végre nyári szünet, meg, hogy ő is biztosan várja már. Kb. 10 percig beszélhettem ő meg néma csendben ült, egyszer csak megszólal: "Most elüldözted a szellemet, te hülye p***a! Már mióta próbálom megidézni."

Na, ez nálam mindent vitt. Azóta messziről kikerülöm....

13/l

2014. jún. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!