Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek, ha a fiam követeli...

Mit tegyek, ha a fiam követeli a cipőt?

Figyelt kérdés
10 éves fiam nagyon szeretne egy Puma cipőt ami 10000 forint körül van. Jelenleg terhes vagyok és nincs pénzünk rá. Sajnos nem érti meg és csúnyán beszél velem. Mit csináljak, ha nem tudom megvenni azt a cipőt?!
2014. ápr. 20. 09:59
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
100%

Ne vedd meg. Magyarázd el neki újra, hogy nincs rá pénz. Ha csúnyán beszél veled, akkor szankciók jönnek. Nincs tv, nincs játék, vagy bármi.


Apuka hol van?

2014. ápr. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
85%
Hagyd rá. Ha tovább hisztizik, akkor vonj meg tőle mást is. Csak ne ess túlzásba. De ne neked legyen lelkiismereti problémád ez miatt.
2014. ápr. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 A kérdező kommentje:
Minden nap követeli a cipőt, már nem bírom hallgatni.
2014. ápr. 20. 10:07
 4/56 anonim ***** válasza:
85%
Na már azért sem venném meg neki,ha lenne is rá mert csúnyán beszél.Miért is engeded?10éves kis kamaszodik,ha nem lépsz a nyakára neked megy?kapd el a grabancát amikor akárcsak fel is emeli a hangját veled szembe oszt püff egy saller neki.Megemlegesse kivel és hogyan beszél
2014. ápr. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
95%

"Fiam, ha még egyszer kimondod, hogy akarod ezt a cipőt, akkor elveszem a kedvenc XZ-od. Minden egyes követeléssel újabb cuccod veszem el.


Még nem tudom mi lesz vele, szerintem a kukás bácsi lesz az új tulaja, mert kidobom.

2014. ápr. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
97%

Mondd meg neki,hogy NINCS és kész,nehogy már egy 10 éves takony magyarázzon az anyjának,meg követelőzzön! Ha még1szer rondán beszél veled,büntesd meg,vedd elé az internetet,tvt ,mobilt,bármit amit szeret.


Szerinted ha 10 évesen rondán bezsél veled,mit fog csinálni 15 évesen ?

2014. ápr. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
87%

Az áruházi pszihológus módszerét javaslom.


Amúgy ezt szerintem bízd az apukára. Meg kell értetni a gyerekkel hogy ismét elért egy határt amit nem lehet túllépni. A csúnya beszéd pedig bünti.

2014. ápr. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
96%
Ja és vedd is el. Ha haszontalan tárgy akkor nyugodtan elajándékozhatod.
2014. ápr. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 sippara ***** válasza:
77%
Lehet, hogy nevelni kellett volna az elmúlt tíz évben :O Sokkoló, tudom.
2014. ápr. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
95%

ilyenkor édesanyám két mondata jut mindig az eszembe: 1. Velem nem beszélj így nem a haverod vagyok. 2. Ha kisszékre kell állnom akkor is pofán váglak majd.


Azért hisztizik a gyerek minden nap mert nincs meg a szülői tekintélyed, tudja hogy bármit mondasz azok csak üres fenyegetőzések..

2014. ápr. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!