Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szeptemberben kezdem a középis...

Szeptemberben kezdem a középiskolát. Tudom, még messze van, de már nagyon izgulok. Tudnátok tippeket adni, hogy könnyebben menjen majd a beilleszkedés? És hogy jó benyomást tegyek a tanárokra?

Figyelt kérdés

Megyek gólyatáborba:)) köszi a válaszokat!

14,5/L



2014. ápr. 27. 09:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Add magad! :)

Ezen kívül legyél mosolygós, süss el poénokat, ha olyan típus vagy, azt mindenki bírja :D

NE legyél túl segítőkész és túl kedves, mert könnyen lehet, hogy csicskáztatni akarnak majd, ezt tapasztalatból írom. Merjél visszaszólni, ne mondj mindenre igent, ne vállalj el semmit a többiek kedvéért, amit nem akarsz. A beilleszkedés sitty-sutty meglesz, amiatt nem kell izgulni, mindenki új lesz mindenkinek.

A tanárok nagyon bírják, ha figyelsz az órán és kérdéseket teszel fel, vagy ha legalábbis úgy teszel, mintha érdekelne az anyag. NE beszélgess egyfolytában a padtársaddal, mert az zavarja a tanárokat is, meg a többieket is, ne is feküdj a padon egész órán. :D

2014. ápr. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyen klikkesedésben ne vegyél részt, mert 4 évre be tudod magad skatulyázni. Mindenkivel legyél kedves, nem tudhatod később ki lesz a legjobb barátod :)

Ne beszélj senki háta mögött és mindig maradj pártatlan. :)


Sok sikert!

2014. ápr. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél tenyérbemászó, idegesítő, ápolatlan, zsörtölődős, bunkó.

Legyél pozitív, mosolygós, kedves

De inkább add önmagad, mert ha a "ne legyél" típusba tartozol akkor hiába játszod meg magad egyszer kiderül :D

2014. ápr. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én magamat fogom adni. Inkább szerrese 2 ember a valódi énemet, minthogy 30 ember azt szeresse, aki nem vagyok :) Szerintem nekem könnyen fog menni, elég kommunikatív vagyok, csak az előitéletesség hatalmától tartok (senki sem hiszi el nekem, hogy keresztény vagyok, az emberek többsége simán lesátánistáz). Én kolis leszek, ha te is, akkor még könnyebb dolgod lesz, + gólyatábor, de alakulni fog ez :)
2014. ápr. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok , de nem izgulok ,mert lesznek ott akiket már ismerek , meg az egyik legjobb barátnőm is ott lesz továbbra is. Meg egy jelenlegi évfolyamtársam. Megkérdezhetem melyik suliba mész? :)

14/L

2014. ápr. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

Mindenkivel legyél kedves, beszélgess, ismerkedj sokat. A klikkesedéssel sincs baj, de ne csak velük lógj.


A tanárok előtt minimum az első hónapban teperni kell, hogy a jó benyomás meglegyen.

2014. ápr. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a hasznos válaszokat! Jöhet még. :)
2014. ápr. 30. 16:05
 8/10 anonim válasza:
Adom a többiek válaszát, legyél kedves, mosolygós és főleg önmagad. Lehet, hogy érdemes előbb egy emberrel elkezdeni barátkozni, aztán ő bevisz a társaságába, ott is ismerkedsz, majd ők is tovább hívnak a többi osztálytárshoz, és így remélhetőleg nem fogsz kimaradni semmiből. Lehet, hogy ez az egész nem pár nap alatt fog lejátszódni, viszont egy hónap alatt mindenképp be kell teljesednie, ha ügyes vagy, de azt garantálom!:) Ha tudod már a neveket, akik az osztályodban lesznek, vagy az évfolyamodban, legyél kreatív, és keress rájuk például a facebook-on, jelöld be őket, és kezdj ismerkedni. Miután pár embert megismertél, kérdezd meg tőlük, mit szólnának, ha csinálnál egy csoportot, és ott az egész évfolyam/osztály tud posztolgatni, akár még az is tervbe jöhet, hogy találkozzatok csoportosan az egyik napon. Sok sikert!:)
2014. máj. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

tényleg ne játszd meg magad, ugye én is mint kb minden tini menő akartam lenni, és ezért kicsit jobban vagánykodtam mint ami egyébként a természetembl ered, igy belekerültem a menő csajbandába, de már fél év után belefáradtam abba, hogy megjátszam magam.úgyhogy kicsit eltávolodtam tőlük, barátok maradtunk velük is, de lett másik kettő nagyon nagyon jó barátnőm akik teljesen olyan gondolkodásúak mint én, akikkel előzleg 2 szót is alig váltottam.

na most már kicsit belezavarodtam, de ezzel azt akarom irni, hogy legyél mindenkivel kedves, és adj mindenkinek esélyt h megismerd jobban :)

2014. máj. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 kecskefészek15 ***** válasza:

Kedves kérdező,hatosztályosba mész?

Én is szeptemberben kezdem a középiskolát, és én is hatosztályosba megyek.


Legyél vicceskedvű, de ne legyél bunkó. Emellett légy önmagad, és ha bántanak téged, csak szólj vissza nekik(de ne legyen sértő). A tanárok szeretik, ha érdeklődő típus vagy, tehát kérdezz sokat, de ne legyél szőrszálhasogató.

Hajrá!😀


13/L(mielőtt kérdeznétek, hogy tizenhárom évesen mit keresek én egy gimiben, évvesztes vagyok).

2015. aug. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!