Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tehetnék, hogy élőben,...

Mit tehetnék, hogy élőben, szóban beszélgethessek az emberekkel az internet helyett?

Figyelt kérdés

Évek óta már nagyon rászoktam a chatelésre meg ilyesmi, iskolatársakkal is inkább Facebookon ismerkedek, ott írogatok nekik, meg kb. mindenkire. Ez így már nekem nagyon unalmas, már egyáltalán nem tudnak boldoggá tenni az internetes levelezgetések.

De iskolában meg egyszerűen nincs lehetőségem odamenni senkihez, mert mindig csak siet és siet mindenki, aki meg nem siet az éppen a haverjaival szórakozik. Meg vannak akikkel alig tudok össze csak ritkán.

Azt megtehetem, hogy facebookon megbeszélek vele valami találkozási időpontot, helyet, de nehéz úgy összehozni, hogy neki biztos jó legyen. Nyáron esetleg, de az meg még messze van.

Hogyan tanulhatnék meg élőben kommunikálni az emberekkel, úgy, ahogy másoknak megy? Mert én nem tudok felszabadultan szórakozni egyszerre 10 emberrel, az nekem úgy nem megy csak kettesével.

18/F


2014. ápr. 27. 17:46
 1/3 anonim válasza:
72%

Figyelj, szerintem 18 évesen már nem kamasz vagy, hanem felnőtt!

Gondolj bele, nagyapáink ennyi idősen már dolgoztak, elmentek katonának, harcoltak a háborúban, majd családot alapítottak, stb.

Embereld már meg magad egy kicsit! Kapcsold ki a gépet, itt a jó idő, tessék szépen kimozdulni! Akár mással, akár egyedül, de még mindig jobb kint, mint a gép előtt poshadni. ..

2014. ápr. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

,,Évek óta már nagyon rászoktam a chatelésre meg ilyesmi, iskolatársakkal is inkább Facebookon ismerkedek, ott írogatok nekik, meg kb. mindenkire. "


Nem értem. Ha chat-en rá tudsz írni, akkor élőben miért nem tudod megkérdezni tőle, hogy "mizu, hogy vagy?" stb....?


El se hiszem már, hova fajul ez a világ!

2014. ápr. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem te csinálsz valamit rosszul :D

Odamész elmész vele egy darabon aztán viszlát :D

2014. ápr. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!