Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, mi a véleményetek...

Kamaszok, mi a véleményetek az iskolai ballagásokról?

Figyelt kérdés
Az ünnepségről ami ballagáskor van az iskolákban, milyen véleménnyel vagytok róla?
2014. máj. 2. 22:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyan ünnepség, mint a többi, amit végig kell szenvedni. Szerintem semmi különleges nincs benne, de lehet hogy én azért gondolom így, mert még nem ballagtam. Több embertől hallottam már, hogy ez lesz életem legszebb emléke... kétlem.
2014. máj. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Most fog ballagni (8.a és 8.b) a két legbalhésabb osztály... hát hiányozni fognak. De amúgy nem túl jó érzés a dögmelegben ülni, és hallgatni a sok két órás beszédet...unalmas.

jövőre persze tuti sírni fogok:D

2014. máj. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
43%
Rettentő unalmas. A barátom ballagott középsuliból. Én tuti nem megyek a saját ballagásomra majd...
2014. máj. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Unalmas, vontatott, felesleges szerintem.
2014. máj. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%
Másé unalmas. De a saját ballagás az teljesen más, minden rólatok szól, én nem tudnám elképzelni, hogy ne menjek el a saját ballagásomra. Az utóbulik is jók szoktak lenni. Legalábbis a miénk jó volt. Főleg, miután a tanárokat már hátrahagytuk.:D
2014. máj. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az utolsóval. Mindig utáltam a ballagásomat mert unalmas volt, de most az enyémet nagyon élveztem.
2014. máj. 3. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
21%
Most miért kell azért lepontozni mert nem akarok a saját ballagásomra menni? Erről én döntök szerintem. Engem valahogy nem érdekel, hogy xy miért kap könyvet, nekem meg főleg nem kell olyan béna könyv, mint amiket adni szoktak... A díjak szintén nem érdekelnek, unalmas az egész és biztos vagyok benne, hogy a sajátom nem lenne érdekesebb, mert a barátom dolgai sokkal jobban érdekelnek, mint a sajátom, de ez szörnyű volt...
2014. máj. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó buli, én nagyon élveztem a sajátomat! bárcsak visszapörgethetném az időt...
2014. máj. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
88%

Én idén ballagok (8.-ból) és mi gyakorlatilag hetedikes korunk óta ezt akarjuk mindenki el akar már menni és mindeni azt mondja csak az osztály és még pár évfolyamtárs fog hiányozni.


Egyébként nem is értem ,hogy a többi diáknak miért kell végig szenvedni (sosem értettem) hiszen a ballagóknak és a rokonoknak érdekes , de most végignézni sok olyan embernek a ballagását akiket nem is nagyon ismersz szerintem dögunalom pláne 30 fokban.


nekünk pl hiába van nagy sportcsarnok ahol ki vannak jelölve a helyek az osztályoknak , a sok bunkó vendég eddig mindig beült oda és hiába kértük ,hogy fáradjanak arrébb , nem igazán mentek.


De idén más lesz :P

2014. máj. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Én a héten ballagtam, de szerintem semmi extra nincs benne... szép volt, jó volt, de elég szomorú lennék, ha ez lenne az életem legszebb emléke...:D 18/F
2014. máj. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!